Коли приходить час вибирати приставку, кожен задумується над тим, яка ж буде кращою. Якщо поглянути на різноманітність цих пристроїв в магазинах та інтернеті — голова піде кругом. Тому й вибір зробити важко. Проте є універсальне рішення — ТВ приставка Q7 CS918. Вона стане чудовим подарунком для всієї родини.

Часто приставки до ТВ називають міні ПК андроїд. У кожній з них установлений міні комп'ютер з операційною системою андроїд. Не виняток й приставка Q7 CS918. Вона перетворить ваш звичайний телевізор в повноцінний медіацентр з багатьма сучасними функціями та доступом до інтернет. Тепер різноманітні ігри, додатки, відео, пошта, Skype, Youtube, соціальні мережі та багато іншого доступні у вашому телевізорі!

ТВ приставка Q7 CS918 — це ряд переваг, які варті уваги. Вам не доведеться самостійно завантажувати додатки EX.UA , Megogo, FS.UA, Контакты, YouTube та багато інших, адже вони вже встановлені. 450 каналів, 45 з яких в HD якості, чекатимуть на вас щодня. Всі вони українські та російські з пакетів Viasat, Discovery, НТВ и НТВ+, НТВ спорт HD та інших. І що головне — усі вони працюють безкоштовно!

Якщо ви купите таку приставку, то також матимете постійний доступ до Google та будь-яких інших сайтів. Skype, Google Play, APK Store — все це і не тільки буде доступне для вашої родини. А вбудований відеоплеєр програє усі відомі відео та фото формати, а також звукові та текстові файли.

Приставка Q7 CS918 працює на операційній системі Android 4.2.2 або 4.4, медіаплеєр моделі MK888 (Q7-K-R42/CS918). Серед технічних характеристик варто виділити потужний 4-х ядерний процесор RK3188 Cortex-A9 Quad core. Оперативна пам'ять приставки 2ГБ, вбудована пам'ять 8ГБ. Також вона має вбудований WIFI. Зовнішня антена забезпечує стабільний прийом сигналу. Серед основних характеристик також варто відмітити наявність HDMI виходу та AV виходу тюльпан для аналогових телевізорів без HDMI виходу. Якщо ви забажаєте під'єднати будь-які акустичні системи — не проблема! Приставка має оптичний цифровий аудіо вихід. Два USB виходи дозволять під'єднувати різноманітні флешки, перехідники та інші прилади. Також в комплект входить адаптер живлення. А для того, щоб спілкування у Skype було живим, у приставці Q7 CS918 є можливість під'єднання веб-камери з мікрофоном. При покупці цієї приставки варто звернути увагу на характеристики інших — мало яка зрівняється з ТВ приставкою Q7 CS918.

Разом з ТВ приставкою Q7 CS918 ви отримаєте в комплекті пульт управління, блок живлення, шнур тюльпан та шнур HDMI. Управління такою приставкою може здійснюватися практично будь-яким пультом управління, провідною чи безпровідною мишкою, клавіатурою, джойстиком та ін.

Ще сумніваєтеся, що ТВ приставка Q7 CS918 — це саме те, що вам потрібно? Інтернет в телевізорі — це дуже зручно. Тепер не потрібно вмикати комп'ютер чи ноутбук, варто лише перемкнути канал на Android TV Смарт ТВ, і все що ви бажаєте буде доступно за лічені секунди.

Замовити ТВ приставку Q7 CS918 можна на Сайті удачних покупок.