Якщо ви коли-небудь дивилися фінальні матчі на Кубок Стенлі і стежили за тим, що відбувалося на лавці гравців Блекхокс, то не могли не помітити невеликі пристрої, які використовували спортсмени. Це портативні заточки для ковзанів, які в наш час використовують всі клуби НХЛ, а також аматорські клуби, та й всі, хто просто любить покататися на ковзанах. Що ж із себе представляють ці диво-заточки?

Кожен хокеїст або фігурист постійно стикається з необхідністю заточити ковзани. Під час матчу це потрібно зробити за лічені секунди, щоб якомога швидше повернутися на лід. І якщо раніше доводилося знімати ковзани, віддавати їх на заточування, то тепер заточити ковзани можна не знімаючи і витративши на це всього декілька секунд. Це стало можливо завдяки таким чудовим пристроям, як портативні заточки для ковзанів Edge Again.

Портативні заточки для ковзанів не тільки дозволяють швидко підточити леза, але і значно подовжують їх життя. З інноваційним пристроєм для експрес-заточування ковзанів кожен може протягом декількох секунд повернути лезам ковзанів гостроту і прибрати пошкодження на них. Швидке заточування ковзанів дуже важливе для хокеїстів-професіоналів, адже кожна хвилина гри має значення. 

Які ж особливості цього пристрою?

На сталеві пластини нанесено алмазне покриття. Є можливість заточувати лезо з внутрішнього боку жолобка. Алмазні вкладиші розраховані на 25-30 заточок. Застосування пристрою дозволяє істотно скоротити кількість заточок лез на стаціонарних точильних машинах, що істотно продовжує термін служби самих лез.

Портативні заточки для ковзанів - це вибір як професіоналів, так і любителів. Вони забезпечать успішну гру без проблем.

Купити портативну заточку Edge Again ви можете вже зараз, оплативши через PayPal з доставкою в будь-яку точку СНД. Ми є ексклюзивним дистриб'ютором в СНД портативної експрес-заточування Edge Again, тому нас відрізняє краща цінова політика. Доступні ціни дозволяють навіть індивідуальним покупцям купити пристрій.

Щоб зробити замовлення, відвідайте наш сайт.