Нестандартна фігура вимагає особливого підходу, але не завжди в магазинах можна знайти відповідний розмір або просто красиву річ. А багато жінок з пишними формами люблять якийсь певний стиль, але одягаються одноманітно через мізерний вибір. Тому для дам з нестандартною фігурою дуже важливо мати свій базовий гардероб, який можна поєднувати з різним одягом.

У гардеробі пані з пишними розмірами обов'язково має бути красива блузка вільного пошиття. Зверніть увагу на малюнок на блузці - зараз в может квіткові принти. Маючи у своєму арсеналі кілька блузок різного фасону і кольору, можна створювати модні образи, комбінуючи блузи з різним одягом. В інтернет-магазині "3Котаж" Ви можете купити розкішні блузки, які вражають уявою фасонів, оригінальністю дизайнерських рішень і обов'язково будуть оцінені істинними леді.

Незамінна річ у гардеробі справжньої леді - красиве вечірнє плаття. Краще, якщо довжина буде максимум трохи вище коліна, але плаття зобов'язане ідеально вимальовувати силует. Зараз дуже модно замінювати вечірні сукні красивими класичними комбінезонами, які Ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Такі комбінезони ідеально підходять для вечірок, до них можна взути каблуки і підібрати красивий клатч.

У базовому гардеробі повних дам обов'язково повинна бути хоч одна спідниця-олівець і одні чорні класичні брюки. Бажано, щоб штани по довжині закривали каблук, прямого фасону або завужені донизу, це вже як вам більше подобається.

Основою базового гардероба для повних жінок, і не тільки повних - це різні топи на лямках або з коротким рукавом, одноколірні водолазки і маєчки. Такі речі абсолютно універсальні, всім підходять і поєднуються з будь-яким одягом. Топи і маєчки можна носити зі спідницями і брюками, кардиганами і піджаками, але варто уникати дуже яскравих і барвистих квітів. Важливо купувати топи і маєчки саме свого розміру, не менші.

Для дам з великими розмірами дуже важливо підібрати правильні аксесуари. Браслети, намиста, різні прикраси, косинки, шарфи, шалі, можуть легко прикрасити навіть самий скромний наряд або навпаки неправильно підібраний аксесуар здатний зіпсувати навіть відмінно підібраний костюм. Щоб позначити талію, підкреслити жіночність і пікантність фігури, використовуйте пояси й ремені. Не варто впадати в крайнощі і вибирати дуже тонкі пояски або дуже об'ємні. Модні аксесуари Ви можете підібрати в нашому інтернет магазині. Наш одяг і прикраси допоможуть Вам виглядати розкішно завжди!