Бета-каротин - жовто-помаранчевий рослинний пігмент, один з 600 природних каротиноїдів.

Біологічна цінність бета-каротину визначається перш за все, двома його властивостями: служити попередником вітаміну А і виконувати функцію антиоксиданту.

Так, при частковому розщепленні в тонкому кишечнику, з 1 молекули бета-каротину утворюються 2 молекули вітаміну А. Вітамін А відіграє життєво важливу роль в забезпеченні фізіологічних функцій організму і підтримці здоров'я. Він контролює зір, процеси росту і розвитку організму, оновлення епітеліальних тканин, нормальну поведінку клітин і імунні реакції.

Ретинова кислота, що утворюється з вітаміну А, регулює оновлення і повноцінне функціонування епітелію шкіри і поверхневих епітеліальних оболонок травного, дихального і урогенітального трактів. Тому, при деяких гінекологічних захворюваннях, при виразках і запальних станах слизових оболонок ротової порожнини, стравоходу, шлунка і бронхів, бета-каротин може служити важливим додатковим засобом, поліпшує результати лікування. Вітамін А і утворюється з нього ретинова кислота здійснюють захист організму від канцерогенних впливів навколишнього середовища.

Як відомо, окислювальний (оксидативний) стрес (тобто посилення окислювальних реакцій в органах і тканинах, що веде до збільшення числа агресивних вільних радикалів, що ушкоджують наші клітини), є чинником розвитку більше 50 різних захворювань і процесів старіння.

В якості природного антиоксиданту бета-каротин захищає організм від канцерогенної дії агресивних прооксидантів - активних форм кисню і вільних радикалів, що утворюються в клітинах в процесі внутрішньоклітинного дихання і надходження в організм тютюнового диму, забрудненого повітря, компонентів їжі, що містить попередники вільних радикалів, некерованого перекисного окислення ліпідів при ослабленні антиоксидантної захисної системи організму.

Бета-каротин пригнічує процеси, передчасного старіння, знижує ризик серцево-судинних захворювань, ризик катаракти ока і багатьох інших хронічних захворювань, пов'язаних з шкідливою дією прооксидантів.

В експериментальних умовах при різних канцерогенних впливах бета-каротин пригнічує процеси поступового перетворення клітин у злоякісні.

У клінічних умовах бета-каротин надає лікувально-профілактичну дію при передпухлинних станах слизової оболонки порожнини рота, шлунку і шийки матки. Епідеміологічні дослідження свідчать, що при високому споживанні з їжею бета-каротину і високому його вмісті в крові ризик захворювання раком знижується. Однак, при повноцінному харчовому раціоні щоденне споживання бета-каротину зазвичай не перевищує 1-1,5 мг. А за оцінками фахівців Національного ракового інституту (США) з метою профілактики онкологічних захворювань споживання бета-каротину, з урахуванням неблагополучної екологічної обстановки, має становити 5-6 мг в день. При передпухлинних же захворюваннях і високий ризик захворювання раком щоденні профілактичні дози бета-каротину можуть досягати 20-60 мг.

В експерименті встановлена також здатність бета-каротину придушувати в ряді випадків зростання вже утворилися злоякісних пухлин, викликати їх розсмоктування і попереджати утворення метастазів.

Вчені вважають, що ці ефекти пов'язані зі здатністю бета-каротину стимулювати імунну систему організму, зокрема, освіта активованих макрофагів і специфічних клітин-кілерів, здатних розпізнавати і вбивати злоякісні клітини.

Таким чином, механізм антиканцерогенного дії бета-каротину є множинним. Цей рослинний пігмент має дивовижну властивість блокувати утворення злоякісних пухлин практично на всіх стадіях.

Звичайно, бета-каротин - не панацея від раку. Серед безлічі чинників, що перешкоджають пухлинного процесу, бета-каротин не єдиний, але, безумовно, корисний і важливий антиканцерогенний фактор, подарований нам природою, що дозволяє використовувати його в якості засобу, що знижує ризик захворювання раком.

Як приклад можна навести позитивний ефект використання бета-каротину в онкопрофілактіческіх цілях при високому ризику захворювання на рак шийки матки. Ця форма раку є одним з поширених захворювань, яке часто закінчується для жінок тяжкими наслідками. Наприкінці 1994р. доктор Франк Мейскенс з Каліфорнійського університету (США) повідомив, що призначення жінкам з передпухлинними диспластическими змінами шийки матки бета-каротину (30 мг на день протягом 6 місяців) призвело до зникнення передпухлинних змін в 70% випадках. Франк Мейскенс вважає, що профілактичне застосування бета-каротину повинно бути тривалим, можливо постійним.
На базі відділення гастроентерології клініки лікувального харчування Інституту харчування РАМН проводилося клінічне випробування ефективності включення в раціон хворих виразковою хворобою і ерозивні гастритом лікувально-профілактичного продукту, збагаченого бета-каротином.
Дослідження проводилося у 19 хворих у віці від 15 до 64 років (у середньому 42,6 року). У хворих виразки локалізувалися в цибулині дванадцятипалої кишки (у 11 хворих поодинокі виразки, 4-множинні), ерозії - в шлунку.

6 хворих страждали захворюванням до 3-х років, 4 хворих - від 3-х до 5-ти років, ще 4 - від 5-ти до 10-ти років.
При надходженні в клініку у дванадцяти хворих відзначався больовий синдром. Бо; ш були переважно ниючого, тупого характеру, виникали незабаром, або через 1,5-2 години після прийому їжі. У цих же хворих відзначалися голодні і нічні болі. Часто були скарги загального порядку: слабкість, зниження працездатності, порушення сну. Діагноз виразкової хвороби і ерозивного гастриту встановлювали ендоскопічно.

Масляний розчин бета-каротину застосовували по 20 мл (18мг бета-каротііа) 1 раз на день натщесерце протягом 2-3 тижнів. У вигляді монотерапії - у 5 хворих; у разі вираженого больового синдрому додавали також інші препарати. Дослідження проводилися двічі до і після 2-3 тижневого прийому масляного розчину бета-каротину.

В результаті лікування, у 16-ти хворих болі повністю купірувати до 6-7 дня перебування в клініці. Повне рубцювання виразок було досягнуто у 12-ти хворих, у 2-х, що страждали ерозивні ураженнями слизової оболонки шлунка, після лікування ерозії не виявилися.

Пройдений курс (18 мг каротину у вигляді 0,1% масляного розчину) підвищив концентрацію каротину в сироватці крові обстежуваних в середньому в три рази, що говорить про хорошу його утилізації

Застосування бета-каротину рекомендовано:

в якості профілактики онкозахворювань;
при серцево-судинних захворюваннях;
при виразковій хворобі шлунка і 12-ти перегній кишки;
ерозіях слизових;
у разі уповільненого зростання, втрати ваги;
при погіршенні зору, ризик сліпоти, у випадках гострого дефіциту вітаміну А;
при схильності інфекціям (особливо респіраторним);
в разі сухої лупиться шкіри;
при поганому рості кісток, нігтів, волосся;
при діареї;
при пошкодженої зубної емалі;
при прищах, вугрової висипки, пігментних плямах на шкірі;
Для того, щоб заповнити недолік бета-каротину в нашому щоденному раціоні, необхідно приймати його у вигляді біологічно активної добавки до їжі. Бета-каротин - найважливіший клітинний метаболіт, необхідний для нормального функціонування всіх життєво важливих органів людини. Препарати бета-каротину не чинять ніякого побічного небажаної дії навіть у надзвичайно високих дозах. Бета-каротин корисний всім.

Використання:
Бета-каротин в рослинній олії призначений для безпосереднього вживання в якості харчової добавки, може бути використаний також в салатах, вінегрет, з відвареною картоплею і в інших стравах і кулінарних виробах.