Однією зі сфер діяльності солідних компаній, що займаються перевезеннями вантажів, є перевезення медикаментів. Це — процес, який вимагає немало праці та відповідальності, адже до нього висувається ряд обов'язкових підвищених вимог.

Вимогою номер один під час перевезення медикаментів є те, що до справи залучають виключно досвідчених менеджерів-логістів та водіїв, які заздалегідь розробляють оптимальні та безпечні маршрути доставки цього специфічного вантажу. Як правило, перевезення медикаментів здійснюється рефрижераторами, у яких можна задати потрібний діапазон температури і вологості. Температурні умови, придатні для транспортування лікарських препаратів, обов'язково повинні бути вказані у супровідних документах, а також — на упаковці.

Дуже часто перевезення медикаментів здійснюється за допомогою ізотермів. Ізотерм працює за принципом термоса: він забезпечує герметичність та повну ізоляцію, має налагоджену систему вентиляції, що важливо для даного типу транспорту.

Загалом, перевезення медикаментів — це трудомісткий та відповідальний процес. Є ряд медикаментів, які вимагають дотримання температурного режиму не лише під час зберігання, але й під час транспортування. Так, з метою документування умов перевезення ліків, вакцин і медикаментів на рефрижератор встановлюють терморегістратор, який дозволяє визначити умови, які були створені для транспортування вантажу. Таким чином, ви можете отримати всі дані у вигляді роздруківок для підтвердження дотримання необхідних умов перевезення медикаментів.

Особливі вимоги висуваються до перевезення медикаментів, які належать до групи імунобіологічних, психотропних чи наркотичних. Такі перевезення вимагають обов'язкового нагляду супроводжуючого і повинні здійснюватися в опломбованому автомобілі, а часом навіть бути укомплектованими конвоєм.

Забороняється навантажувати і розвантажувати медикаменти, які транспортуються автомобілем, за допомогою вантажопідйомника. А після здійснення автомобільного перевезення медикаментів слід обов'язково провести повну санітарну очистку всього автотранспортного засобу.

Усіх перелічених правил та вимог дотримується транспортна компанія «Воля-Логістик», яка працює у сфері автомобільних перевезень вантажів різних груп вже багато років. Ми гарантуємо, що не здійснюємо перевезень в одному кузові медикаментів із різними фізико-хімічними властивостями. Наші спеціалісти готові забезпечити перевезення медикаментів від заводу-виробника до фірми-оптовика, а вже звідти — безпосередньо в аптеки. Замовити наші послуги дуже просто! Для цього завітайте на наш сайт і залиште там свою заявку.