Всім відомий такий матеріал як абразивний папір. Він призначений для шліфування та усунення різного роду нерівностей на поверхні. Абразивний папір застосовують для ручної так і для машинної обробки поверхонь різних матеріалів (метал, дерево, скло). Головним чином її використовують при підготовці матеріалу до грунтовки і фарбування. Про те, які бувають види абразивного (наждачного) паперу і як його правильно вибрати, читайте далі.

Є багато видів абразивного паперу. Її класифікують за різними параметрами: матеріал основи, нанесення абразивного шару і зернистість.

Абразиви на паперовій основі

Папір, що використовується для основи, повинен бути достатньо міцним. Адже йому доведеться витримувати великі механічні дії. Класифікують його в залежності від щільності (г/м2) і маркують кольоровими літерами.

Паперова основа має свої переваги, серед яких невелика ціна, немає подовження основи при роботі, поверхня дозволяє наносити найдрібніші фракції матеріалу. Але є і свої недоліки, а саме: невисока міцність і зносостійкість, неводостійкість. Як правило, водостійка паперова основа застосовується тільки при ручній обробці.

Абразиви на тканинній основі

Тканина, яка найбільш часто застосовується для цієї мети - бавовна і поліестер. Тканини просочуються поліефірною смолою, що надає їм більшу міцність і водостійкість. Абразиви на тканинній основі еластичні та міцні на розрив. Такі абразиви мають і свої недоліки: висока вартість і подовження при роботі (залежить від характеру обробки і типу тканини).

Дуже важливий параметр при виборі абразивного паперу - зернистість. Вона відображає кількість абразивних частинок. Чим менша зернистість, тим грубіший наждачний папір.

Який абразивний папір вибрати?

Вибір шліфувального паперу в наш час дуже великий. Якщо вас цікавить оптимальне поєднання ціни та якості, радимо звернути увагу на продукцію Sunmight. Вона обов'язково задовольнить вас своїми якісними характеристиками. Замовити абразивний папір ви можете тут. Ми здійснюємо прямі поставки від виробника, тому ви можете бути впевнені в найкращих цінах.