Сезон відпусток якраз в розпалі! Санаторії, курорти, туристичні бази гостинно відкривають двері своїм відвідувачам! Проте, що там - за зачиненими дверима оздоровниць України?! Щоб мрії про довгоочікувану відпустку, повну неперевершених емоцій та вражень, не розбилися об антисервіс вітчизняних курортів, запрошуємо у світ справжнього відпочинку - санаторій Глорія. Місцини гарного відпочинку потрібно знати! Отож "поїхали" у невеличкий екскурс...

Глорія - перлина північного Приазов'я
Світ в якому цнотливе повітря з ароматом моря насичене спекотним сонцем. Природа не поскупилася, сипнувши добрі жмені краси на Приморський край, в якому розташована одна із елітних оздоровниць України - санаторій Глорія.

Узбережжям біля санаторію Глорія розкинувся піщаний лікувальний пляж, прогрітий морським повітрям. Пляж обладнаний кліматопавільйонами, роздягальнями, волейбольним майданчиком.

Тут лікує природа...
Завдяки багатій кліматичній зоні у санаторії Глорія сприятливі умови для кліматотерапії протягом усього року, що дозволяє успішно лікувати захворювання кістково-м'язевої системи, опорно-рухового апарату, нервової системи, логоневроз (заїкання), хвороби урогенітальної сфери, гінекологічні, андрологічні захворювання, тощо. У санаторії практикуються загальні лікувальні програми, а також індивідуальні.

Лікувально-діагностичне відділення, кабінети механотерапії, лікувально-реабілітаційне відділення, зокеритне відділення та відділення бішофітних компресів, тощо оснащені сучасним новітнім обладнанням та апаратурою для проведення високоефективного лікування та профілактики.

Гордістю санаторію Глорія є сучасна бальнеолікарня укомплектована серією німецького багатофункціонального професійного гідромасажного устаткування останнього покоління, що відповідає найвищим вимогам пацієнтів.

Почесне місце у лікувально-профілактичному комплексі санаторію займають ванни. У санаторії Глорія пропонують близько вісімдесяти різновидів ванн: хвойно-солоні, рапні, сірководневі, скипидарні, шавлієві, йодобромні, бішофітні, аромовані з ароматичними маслами і травами. А також, перлинні ванни, вихрові, ванни гідромасажні для верхніх і нижніх кінцівок - «Акваманус» і «Аквапедіс», що застосовуються для лікування посттравматичних станів, хронічних запальних захворювань м'язів, суглобів, тощо.

Високий терапевтичний ефект досягається за рахунок поєднання одночасного впливу теплої води і гальванічного або імпульсного струму і лікарської речовини - бішофіту, скипидару, нікотинової кислоти, шавлії, хвойного екстракту та ін. Ванни мають антисептичну, болезаспокійливу дію при судинних захворюваннях кінцівок, полінейропатії, артрозо-артритах дрібних суглобів кистей рук і стоп.
Це далеко не весь перелік лікувально-профілактичних послуг, які пропонує санаторії Глорія. Детальніше про це та інше можна дізнатися тут, або за контактними телефонами.

На "десерт"

Дозвілля санаторію також не "пасе задніх". В оздоровниці є чудова бібліотека, функціонує кафе-бар, для володарів "танц-поля" проводяться танцювальні вечори, є прекрасний кінозал, обладнаний сучасною апаратурою. Працює перукарня.

Не упустіть свій шанс - отримати море незабутніх емоцій від відпочинку, заряд енергії від цілющої природи українського краю. Не відмовляйте собі у задоволені поринути у світ справжнього відпочинку, який має назву - санаторій Глорія.

А також, покращити своє здоров'я, отримуючи лише кваліфіковану допомогу спеціалістів, та якісне медичне обслуговування.

... і заколихане непосидючими вітрами море, поділиться з вами силами, а сонце сипатиме в очі зайчики, даруючи своє тепло...


Фотоконкурс - вигравайте путівку в санаторій Глорія!