Останнім часом дитячі капронові колготки стали незамінним доповненням до святкового вбрання для маленьких леді до будь-якого урочистого випадку. Сьогодні асортимент колготок для дітей представлений таким широким вибором кольорів та візерунків, що досить важко визначитись з вибором найбільш вдалого аксесуару. Цінова політика побудована таким чином, щоб кожен потенційний покупець міг обрати для себе саме той варіант, який вважатиме найбільш підходящим. То як же не розгубитись у такому розмаїтті?

Щонайперше, колготки необхідно вибирати відповідно до зросту дитини. Варто звернути увагу, що розмірний ряд різних виробників відрізняється, тому підходящий розмір визначають згідно з таблицею розмірів на упаковці. Зазвичай дитячі капронові колготки мають щільнішу структуру, ніж класичні жіночі моделі, адже діти легко можуть зачепити і порвати ніжний капрон. 
Як відомо, саме аксесуари роблять загальний образ неординарним та оригінальним. Тому пробуйте створити свій особливий і неповторний стиль. Дівчатка можуть обрати колготки, які найбільш вдало будуть підходити до сукні чи спіднички – ажурні, мереживні, кольорові, з малюнками чи аплікаціями. До прикладу, до синьої сукні пасуватимуть сірі чи світло-сині колготки або білі чи ажурні до джинсового сарафану. У більш старшому віці більше уваги приділяють капроновим колготкам з візерунками та цікавою фактурою. Вони нагадують жіночі класичні фасони, що дозволяє юним представницям жіночої статі виглядати дорослішими, до чого, власне, більшість і прагне. 

Ще один важливий фактор у виборі дитячих капронових колготок – якість. Перш за все, звертайте увагу на бренди, які використовують у виробництві велику кількість лайкри – такі колготки прослужать довше. В ідеалі, замініть капронові колготки на мікрофібру – вона щільніша, міцніша і більш приємна до тіла, ніж поліамід. Ще одним варіантом є моделі з ущільненою стопою. Їх можна носити не з усіма видами взуття, але вони є стійкішими до тертя. За можливістю, замість тонких колготок щільністю 20 ден обирайте 40 ден. Зазвичай вони тепліші і дорожчі, але прослужать значно довше.
Крім того, однією з найпоширеніших причин того, що колготки швидко псуються є сам процес того, як їх одягають. Ні в якому разі не натягуйте їх надто сильно, особливо на ступні.

Загалом, батьки лише допомагають дочці правильно визначитись з вибором, підказуючи який з аксесуарів краще підходить в тому чи іншому випадку. При чому, не варто вимагати точного виконання своїх порад – нехай дитина сама пробує створювати образ, в якому їй буде максимально зручно.

Купити дитячі капронові колготки можна в інтернет-магазині  "Авеліна".