Алкоголізм - хвороба, яка проявляється як у чоловіків, так і у жінок. Від неї страждають як літні люди, так і молодь. Алкоголіків можна зустріти як на заході України, так і на сході. Але, нажаль, не в кожному регіоні є спеціальний заклад, куди можна звернутися за допомогою.

Якщо у вашому місті немає спеціальної наркологічної клініки або ж ви не довіряєте тій, яка функціонує у вашому регіоні, пропонуємо скористатися послугами кращої наркологічної клініки в Україні - "Добролюб", яка знаходиться в Одесі. Тут працюють кваліфіковані та сертифіковані лікарі: наркологи, психотерапевти, реаніматологи, озонотерапевти, психологи, психіатри, масажисти, гепатологи.

В наркологічній клініці "Добролюб" є амбулаторно-поліклінічні та стаціонарні відділення, також є вся необхідна сучасна апаратура. Тут можливо отримати консультацію та рекомендації лікаря-нарколога, разом з ним визначити найбільш підходящий метод лікування від алкоголізму, а також пройти амбулаторне лікування. Надалі можна звертатися для можливої корекції лікування або для проходження реабілітації.

У клініці "Добролюб" створені всі умови для комфортного в ній перебування. Пацієнти лікуються в одно-двох-трьохмісних палатах. Персонал поліклініки - уважний і доброзичливий. Гарантоване 4-разове харчування з індивідуальним підбором дієт.

У розпорядженні пацієнтів:

- послуги медперсоналу - цілодобово;

- більярд, теніс;

- тренажерний зал, сауна;

- комп'ютерний зал;

- охорона - цілодобово;

- можливі екскурсії по визначних пам'ятках міста Одеси ( за погодженням з лікуючим лікарем)

Також зверніть вашу увагу на те, що в клініці "Добролюб" можливе VIP-лікування. Спеціально для таких пацієнтів є комфортабельні люкси, для них проводиться лікування з використанням спеціальних дорогих високоефективних препаратів.

Розташування клініки в курортній зоні дозволяє поєднувати пацієнтам лікування від алкоголізму одночасно з санаторним комфортом і відпочинком.

Перевага наркологічного центру "Добролюб" в тому, що всім, хто проходить лікування від алкогольної залежності, гарантована повна анонімність.

Ціни на послуги, які надає наркологічна клініка "Добролюб" найвигідніші в Україні.

Переглянути весь каталог послуг, а також дізнатися їхню вартість, можна, перейшовши за посиланням.

Дізнатися більш детальну інформацію можна, зателефонувавши за контактним номером телефону або залишивши заявку на сайті.

Звертайтеся! На лікування в клініку "Добролюб" приймаються алкозалежні з усієї України.