Ви страждаєте від алкоголізму? Не можете вийти із запою? Вам не вдається самостійно побороти тягу до "зеленого змія"? Рекомендуємо негайно звертатися за допомогою до професіоналів - наркологічна клініка "Добролюб" готова до ваших послуг. Даний медичний заклад знаходиться в Одесі, але приймає на лікування алкозалежних з усієї України.

Тут працюють справжні професіонали: кваліфіковані лікарі: наркологи, психіатри, психотерапевти, гепатологи, які проконсультують і підберуть відповідний метод лікування від алкоголізму.

У наркологічному центрі є три відділення:

- консультативно-поліклінічне відділення, де можливо отримати консультацію кращих фахівців ( нарколог, гепатолог, психіатр, озонотерапевт та ін.), отримати діагностичну оцінку психосоматичного стану організму та допомогу в амбулаторному режимі;

- відділення інтенсивної терапії, де проводиться процедура швидкої опійної детоксикації (БОД), а також апаратний моніторинг життєво важливих органів і функцій організму під жорстким контролем лікаря-реаніматолога;

- відділення реабілітації, де з пацієнтами працюють психологи і психотерапевти за такими методиками, як:

1) індивідуальні, групові та сімейні консультації

2) індивідуальні та групові психотерапії.

Зверніть увагу на той факт, що для кожного алкозалежного підбирається індивідуальний план лікування. Можливе замовлення VIP-лікування, де проводиться обрив алкоголізму за допомогою спеціальних дорогих препаратів.

Звичайне лікування від алкоголізму має на меті використання більш м'яких методів боротьби з алкозалежністю.

Наркологічна клініка "Добролюб" пропонує наступні методи позбавлення тяги до випивки:

- кодування від алкоголізму;

- алкоблокада, підшивка еспераля;

- виведення з запою

- реабілітація після пройденого курсу лікування

Для кожного пацієнта гарантовані послуги:

- проведення дезінтоксикаційної терапії, тобто очищення крові;

- відновлення порушених функцій нервової системи і печінки завдяки застосуванню спеціальних програм, розроблених в центрі при тісній взаємодії з провідними невропатологами, гастроентерологами та гепатологами України;

- обстеження організму пацієнта (електрокардіограма, загальний і біохімічний аналізи крові), виявлення супутніх захворювань, які хворий міг придбати протягом життя, а також нормалізація роботи організму в цілому.

Переглянути весь каталог послуг, які надає наркологічна клініка "Добролюб", можна тут.

Зацікавила пропозиція? Телефонуйте за номером, вказаним в контактній інформації прямо зараз або залиште свою заявку на сайті.