Наркоманія - це страшна фізична та психологічна залежність від наркотиків, яка може бути як у чоловіків, так і у жінок. Потрібно дуже багато сил і терпіння як наркозалежному, так і лікарям, щоб досягти повної ремісії.

Трапляються такі ситуації, коли хворий після тривалого лікування, перемагає цю залежність, але от після, вже будучи вільним від наркотику, не може влитися в сім'ю, колектив, роботу, суспільство, так як багато років він вів зовсім не той спосіб життя: коловся, крав, обманював. Такій людині незвично вести спокійний нормальний спосіб життя: ходити на роботу, заробляти гроші, готувати собі їжу. Доводиться заново вчитися жити і, на превеликий, жаль, не всі колишні наркомани з цим справляються, так як фізичне здоров'я і психічний стан людини порушені. Йому доводиться витрачати набагато більше сил і енергії, щоб справлятися зі звичайними побутовими обов'язками або долати життєві труднощі. І ось тут деякі колишні наркозалежні, вже не відчуваючи фізичної ломки від нестатку наркотика, починають відчувати психологічну "ломку".

Адже будучи "під дозою" вони весь час були під кайфом і їм було все одно, що там діється в цьому світі, а тут доводиться на все дивитися адекватними очима і приймати розсудливі рішення.

Саме у такі моменти людина може зірватися - і цього не можна допустити. Щоб уникнути такої долі, найбільш підходящим варіантом для колишнього наркомана буде рішення пройти реабілітацію в одному з реабілітаційних центрів України.

Якщо ви пройшли успішне лікування в наркологічній клініці "Добролюб" в Одесі, для вас є приємна новина - у фахівців клініки налагоджена співпраця з кількома реабілітаційними центрами.

В одному з них колишній наркоман зможе проживати кілька місяців, вчитися жити заново, активно проводити час у спілкуванні з такими ж, як він, працювати по господарству, займатися спортом.

Знаходитися там можна досить тривалий час і за цей період можливо максимально відновитися і долучитися до нормального, людського життя.

Дізнатися більше цікавої та корисної інформації про реабілітацію колишніх наркоманів можна на сайті наркологічної клініки "Добролюб".

Якщо вас цікавлять якісь питання - не соромтеся і телефонуйте в будь-який зручний для вас час за телефоном, вказаним у контактній інформації або залиште свою заявку на сайті.

Звертайтеся! Почніть нове життя і забудьте про те, що ви були наркоманом. У вас є шанс почати все заново, тільки необхідно вірити в себе, а також не побоятися і довіритися професіоналам.