Сьогодні основним хлібопекарським обладнанням, без якого вам точно не обійтися під час виготовлення хлібобулочних виробів, є печі ротаційні. Саме від вибору хлібопекарських печей залежатиме точність виготовлення вашої продукції.

У європейських країнах ще з 50-х років минулого століття почали використовувати повнофункціональні міні-пекарні та печі ротаційні, конвеєрні, стелажні і т.п. Нині ж пекарі віддають свою перевагу ротаційним печам універсального типу, адже саме у них є можливість випікати будь-які види хліба та хлібобулочних виробів. Печі ротаційні нового типу виготовляються з урахуванням всіх вимог максимальної експлуатаційної надійності з матеріалу високої якості. На ринок печі ротаційні поставляють лише після відповідних випробувань.

Саме такі перевірені надійні печі ротаційні є в асортименті компанії ТОВ СП «Ефес», яка є провідним представником турецького виробника устаткування для хлібопечіння GIMAK MAKINA в Україні і країнах СНД. Купуючи у нас ротаційну піч, ви можете бути впевненими у тому, що вона буде простою, безпечною в експлуатації, забезпечуватиме високоякісну випічку, буде економити споживану енергію.

Зовнішні поверхні печей ротаційних, які є в нашому асортименті, виготовлено з нержавіючої сталі, саме тому вони є зручними у процесі чищення, надмірно не розігріваються та не віддають жар у навколишнє робоче середовище. Печі ротаційні, які ми пропонуємо придбати своїм клієнтам, забезпечені ефективною системою теплоізоляції. Великою перевагою наших ротаційних печей є те, що ви можете спостерігати за процесом випікання ваших виробів крізь вікно у дверях.

Наші печі ротаційні оснащені електронною панеллю для випічки в ручному режимі або з програмованим управлінням. Це дуже зручно для роботи великих пекарень та підприємств, які обслуговують готелі, ресторани, гастрономи, де висока якість та великий асортимент хлібобулочних виробів — основна вимога.

Компанія ТОВ СП «Ефес» пропонує хлібопекарські печі ротаційні, які забезпечать вам високий рівень продуктивності при низьких експлуатаційних витратах. Наші печі ротаційні прості та невибагливі у роботі, вони можуть працювати на різних видах палива (електрика, газ, дизпаливо). Перехід з одного виду палива на інший здійснюється за 6-8 год. Така піч витрачає мінімальну кількість енергії завдяки вдосконаленій камері згорання. При температурі випічки 210-290° С і вазі заготовок до 800 г тривалість випічки хліба у такій печі складає 10-45 хвилин.

Замовляйте наші печі ротаційні, не вагаючись, адже вони призначені для випічки різних сортів хлібобулочних і кондитерських борошняних виробів з пшеничного, житнього та змішаних сортів борошна. Також в цих хлібопекарських печах можна робити висушування сухарної продукції та хлібних паличок. Поспішайте! Ми чекаємо на вас!