Ви займаєтеся пошуком фарби для внутрішніх робіт? Шукаєте надійного постачальника фарб, який реалізує свій товар за адекватною ціною? Ви ще не досить ознайомилися з пропозиціями сучасного ринку у сфері лакофарбових покриттів? Тоді не проходьте мимо! Дана інформація може бути для вас дуже корисною.

Ви вже чули про нову унікальну технологію фарбування металевих виробів? Мова йде про порошкові фарби для металу. Це, можна сказати, новинка на українському ринку - більш сучасний метод нанесення високоміцного захисно-декоративного покриття, яке здатне витримувати будь-які, навіть дуже високі температури, підвищений тиск, а також боротися з руйнівними процесами, наприклад, з корозією.

Порошкова фарба містить в своєму складі спеціальні плівкоутворювальні смоли, затверджувачі, пігменти, наповнювачі і цільові добавки.Є два види порошкових фарб - це термопластичні і термореактивні порошкові фарби.

Термопласластична порошкова фарба виготовляється на основі термопластичного плівкоутворювача, який формує покриття без хімічного перетворення, за рахунок сплавлення частинок і охолодження розплавів. Сюди відносять порошкові фарби на основі полівінілбутираля, поліетилену, полівінілхлориду, поліамідів.

Фарба на основі полівінілбутираля застосовується як захисно-декоративна, електроізоляційна, бензостійка і абразивостійка для фарбування об'єктів усередині приміщення. Таке покриття витримує вплив водних і сольових середовищ при кімнатній температурі.

Полівінілхлоридна фарба утворює покриття, стійке до дії миючого засобу. Ця фарба використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх об'єктів.

Покриття, на яке нанесено поліамідний порошковий склад, має привабливий зовнішній вигляд, високу твердість і міцність, воно стійке до стирання, впливу розчинника. Також може використовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.

Порошкові фарби на основі поліеліфінів (поліетилену, поліпропілену) призначені в основному для захисту поверхонь, так як володіють хорошими фізико-механічними, антикорозійними і електроізоляційними властивостями. Ними фарбують вироби з дроту, труби, акумуляторні баки, кронштейни, склотару, частини пральних і посудомийних машин, стелажі, металеві меблі.

Замовити порошкові фарби за привабливою ціною можна, звернувшись в компанію "Одрі". Підприємство є офіційним представником компанії IBA KIMYA, яка займається виробництвом електростатичних порошкових фарб.

Ціни на продукцію - досить помірні. Заходьте на сайт і переконайтеся в цьому особисто.

Подивитися весь асортимент порошкових фарб можна тут.

Клікайте! Заходьте, вибирайте і купуйте. А ми вам порадимо прийнятні варіанти порошкових фарб у разі виникнення у вас труднощів при виборі.