Компанія «RH» вже 8 років працює на ринку продажу обладнання для діагностики. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійного і відповідального партнера, постачальника найсучаснішої техніки. Фахівці компанії надають ряд послуг, про яких клієнтам підприємства варто розповісти докладніше.

Продаж медичного обладнання

Знайти якісне обладнання для медичного центру  УЗД-апарат, МРТ, КТ не так-то просто. Серед десятків моделей техніки покупцеві потрібно вибрати найоптимальніший варіант, який задовольнить потреби медустанови і буде ефективно використовуватися кілька років.

Представники компанії «RH» є кращими фахівцями в Україні по апаратам для проведення дослідження організму і діагностики різних захворювань. Вони знають всі нюанси кожної моделі устаткування  від впроваджених новітніх технологій до особливостей програмного забезпечення, яке використовується в кожному апараті. Причому компанія не є офіційним представником жодної компанії, щоб її співробітників можна було дорікнути в просуванні одного бренду. Навпаки, тут вам розкажуть про сильні та слабкі сторони техніки провідних виробників  Toshiba, Siemens, Medison, Аloka, Phillips, Hitachi, General Electric, GE Logiq, порекомендують те, що підійде саме вам.

Фахівці компанії «RH» доставлять, встановлять обладнання в приміщенні покупця, інсталюють програмне забезпечення і навчать персонал використовувати встановлені програми.

Ремонт і оновлення медичного обладнання

МРТ, КТ, ультразвукове та ендоскопічне обладнання настільки швидко морально старіє і фізично зношується, що йому періодично потрібно технічна «швидка допомога».

Професійні інженери, техніки, електрики і програмісти компанії «RH» відновлюють медичне обладнання  замінюють зношені деталі і системи, оновлюють програмне забезпечення. Оновлене устаткування продовжує ефективно працювати і своєчасно виявляти «неполадки» в роботі людських організмів.

Компанія «RH» робить заміну УЗД-апаратів на більш сучасні моделі. Це прекрасний спосіб отримати найновішу техніку, віддавши старе обладнання і доплативши різницю в ціні.

УЗД-апарат в оренду

Мабуть, найвигіднішою послугою від компанії «RH» є пропозиція про оренду УЗД-апарата. Сучасна техніка для проведення досліджень коштує дуже дорого. До того ж, щорічно з'являються нові, більш вдосконалені моделі. Орендувати дорогий апарат УЗД  мудре рішення, а іноді і єдиний вихід для лікувальних закладів. Компанія «RH» надає УЗД-апарати в оренду на вигідних умовах і запрошує до взаємовигідної співпраці медичні центри України.

Підписуючи контракт з компанією «RH» ви не просто купуєте медичну техніку, ви отримуєте комплекс послуг, серед яких  сучасне обладнання разом з установкою, налагодженням, навчанням персоналу, якісним післягарантійним сервісом. А це  вагомий аргумент для придбання обладнання саме в компанії «RH». Звертайтеся, кращі фахівці України готові з вами працювати!