Компанія «RH» вже 8 років працює на ринку продажу обладнання для діагностики. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійного і відповідального партнера, постачальника найсучаснішої техніки. Фахівці компанії надають ряд послуг, про яких клієнтам підприємства варто розповісти докладніше.

Продаж медичного обладнання

Знайти якісне обладнання для медичного центру - УЗД-апарат, МРТ, КТ не так-то просто. Серед десятків моделей техніки покупцеві потрібно вибрати найоптимальніший варіант, який задовольнить потреби медустанови і буде ефективно використовуватися кілька років.

Представники компанії «RH» є кращими фахівцями в Україні по апаратам для проведення дослідження організму і діагностики різних захворювань. Вони знають всі нюанси кожної моделі устаткування - від впроваджених новітніх технологій до особливостей програмного забезпечення, яке використовується в кожному апараті. Причому компанія не є офіційним представником жодної компанії, щоб її співробітників можна було дорікнути в просуванні одного бренду. Навпаки, тут вам розкажуть про сильні та слабкі сторони техніки провідних виробників - Toshiba, Siemens, Medison, Аloka, Phillips, Hitachi, General Electric, GE Logiq, порекомендують те, що підійде саме вам.

Фахівці компанії «RH» доставлять, встановлять обладнання в приміщенні покупця, інсталюють програмне забезпечення і навчать персонал використовувати встановлені програми.

Ремонт і оновлення медичного обладнання

МРТ, КТ, ультразвукове та ендоскопічне обладнання настільки швидко морально старіє і фізично зношується, що йому періодично потрібно технічна «швидка допомога».

Професійні інженери, техніки, електрики і програмісти компанії «RH» відновлюють медичне обладнання - замінюють зношені деталі і системи, оновлюють програмне забезпечення. Оновлене устаткування продовжує ефективно працювати і своєчасно виявляти «неполадки» в роботі людських організмів.

Компанія «RH» робить заміну УЗД-апаратів на більш сучасні моделі. Це прекрасний спосіб отримати найновішу техніку, віддавши старе обладнання і доплативши різницю в ціні.

УЗД-апарат в оренду

Мабуть, найвигіднішою послугою від компанії «RH» є пропозиція про оренду УЗД-апарата. Сучасна техніка для проведення досліджень коштує дуже дорого. До того ж, щорічно з'являються нові, більш вдосконалені моделі. Орендувати дорогий апарат УЗД - мудре рішення, а іноді і єдиний вихід для лікувальних закладів. Компанія «RH» надає УЗД-апарати в оренду на вигідних умовах і запрошує до взаємовигідної співпраці медичні центри України.

Підписуючи контракт з компанією «RH» ви не просто купуєте медичну техніку, ви отримуєте комплекс послуг, серед яких - сучасне обладнання разом з установкою, налагодженням, навчанням персоналу, якісним післягарантійним сервісом. А це - вагомий аргумент для придбання обладнання саме в компанії «RH». Звертайтеся, кращі фахівці України готові з вами працювати!