Ви бажаєте відкрити бізнес, пов'язаний з продажем колготок? Чудове рішення, адже ця продукція користується величезним попитом. Але перед тим, як приступити до перетворення ідеї в реальність, вам варто дізнатися, де краще закупити продукцію. В Україні лідером у цій сфері є компанія "Kamis", що здійснює виробництво колготок за сучасними технологіями.

Стильні, модні та якісні панчішно-шкарпеткові вироби від ТОВ "Kamis" здатні задовольнити найвимогливішого споживача. Широкий асортимент продукції включає колекції для жінок, чоловіків, підлітків, дітей та немовлят. Компанія має великий довід у створенні даного виду продукції. "Kamis" створена на базі потужного панчішного підприємства України - Червоноградської панчішно-шкарпеткові фабрики, що була заснована в 1965 році і ТОВ "Kamis", одного з лідерів вітчизняного приватного бізнесу.

Виробництво колготок в Україні: cучасний підхід

"Kamis" є єдиною українською фабрикою, що виготовляє повний спектр панчішно-шкарпеткового асортименту. Це товари як для дорослих, так і для немовлят. Продукція на будь-який смак, колір, розмір, сезон, гаманець задовольнить кожного клієнта.

Виробництво панчішно-шкарпеткової продукції потребує ретельного підбору й обробки сировини. Тому компанія постійно здійснює пошук нових технологій і нових видів сировини. Зараз у виробництві використовується бавовна індійського та єгипетського виробництва.

Компанія "Kamis" є лідером в Україні за рівнем технічного обладнання. Підприємство оснащене сучасним устаткуванням виробництва Італії, Чехії, Японії ("Busi Giovanni", "Lonati", "Uniplet", "Nagata seiki"). Виробництво колготок та іншої продукції здійснюється відповідно до стандартів ДСТУ 2056-92, ГОСТ 8541-84, ГОСТ 18400-82. Є ліцензія на використання знака Lycra та ліцензія «Sanitized» на використання антибактеріальних і протигрибкових препаратів.

В компанії працюють справжні професіонали: технологи, проектанти, які ретельно вивчають розвиток ринку, розробляють та впроваджують нові технології, створюють нові колекції.

Мережа фірмових магазинів у Червонограді, Львові, Луцьку, Рівному. Крім того, купити вироби "Kamis" можна в Росії, Білорусії, Молдові, Польщі. Якщо вам потрібен надійний партнер, що надасть найкращі умови купівлі товарів, зверайтеся до представників компанії вже зараз! Низькі ціни, широкий асортимент та ніяких затримок - це те, у чому ви можете бути впевнені!