У такі важкі часи, які, на превеликий жаль, настали в Україні — кожен намагається на чомусь заощадити. Адже підтримувати колишній спосіб життя середньостатистичному українцю просто-таки не вдасться. Зарплати і соціальні виплати не піднімаються, а от ціни на продукти харчування, одяг та комунальні послуги зросли до космічних розмірів. І кожна сім'я знаходиться в роздумах — на чому краще зекономити без особливого збитку для сім'ї.

Відповідь на це питання очевидна! На їжі не варто економити, адже в кожному будинку підростають діти, а їм дуже важливо правильно і повноцінно харчуватися. На комунальних послугах теж особливо не зекономиш. Їх хочеш — не хочеш, а платити доведеться. Залишається один-єдиний прийнятний варіант — економити на одязі. Замовляти новий одяг з-за кордону не вигідно, так як долар дуже виріс. Купувати на ринку нові речі за астрономічними цінами також не рекомендуємо. Якість там досить сумнівна, а вам чималу суму доведеться викласти за подібного роду покупку. Прекрасною альтернативою в цьому випадку буде купити секонд хенд за вигідною ціною. Напевно, багатьох це слово відразу ж відлякує, а даремно.

Секонд хенд — як правило, це якісні та стильні речі з Англії або інших країн, які могли бути у вжитку від сили кілька разів. Так-так!

Просто англійці, американці мають доходи набагато вищі і можуть собі дозволити оновлювати свій гардероб хоч кожен сезон. А куди подіти набридлий одяг, який міг бути одягнений лише раз чи кілька разів?

Тепер спробуємо пояснити, як це все відбувається насправді.

В Англії є одна дуже потужна відома компанія Little Treasures Сhildren's Trust (LTCT), яка спеціалізується на зборі б/у речей в елітних районах Лондона і на його околицях методом домашньої збірки (Door to Door). Після цього спеціалісти компанії розвозять весь товар на фабрики, де його сортують і упаковують.

Ввезенням секонд хенду в Україну займається компанія «Екрегор Капітал», яка є єдиним офіційним представником LTCT в нашій країні. Весь ввезений товар має всі необхідні сертифікати якості та дозволи Міністерства Екології України, Радіології та СЕС.

Підприємство «Екрегор капітал» реалізує якісний одяг для дорослих та дітей, взуття, іграшки б/у за прийнятними для покупців цінами.

Вигідні умови співпраці при оптовому замовленні. У даному випадку діє приваблива система знижок, від якої кожен клієнт буде в захваті.

Якщо вас зацікавила пропозиція, звертайтесь за контактним номером телефону прямо зараз або просто залиште свою заявку на сайті.

Вигідного вам шопінгу разом з «Екрегор Капітал»!