А ваша ковбаса з м'ясом?! - так і хочеться запитати, дивлячись на величезний асортимент ковбасної продукції на прилавках українських магазинів. На будь-який смак і колір, як то кажуть. Так, так на колір теж! Адже, якого тільки відтінку не буває у нас здавалося б м'ясна смакота?!

М’ясну галузь можновладці позиціонували завжди як пріоритетну. Проте, такі пріоритети можуть швидко зруйнувати недобросовісні виробники, які частенько грішать, пропонуючи ковбасу, в котрій м'ясо знайти — те ж саме, що голку в сіні).

Рожищенські ковбаси — неперевершений смак беззаперечної якості!

Не дарма ми завели мову про виробників ковбасної продукції! Зважаючи на різноманіття торгових марок, що пропонують небачену кількість ковбас - розгубитися не важко. Тому, щоб на вашому столі були завжди смачні і “м'ясні” ковбаси — варто знайти хорошого, перевіреного виробника.

"Рожищенські ковбаси" — одна із тих торгових марок, яка нещодавно стала ковбасним брендом! Не перший рік поспіль, команда професіоналів компанії "Агро-Прод" готують для вас найсмачніші ковбаси та м'ясні вироби, дотримуючись найкращих традицій смаку та якості продукції. Колектив прикладає не лише максимум зусиль, а й душу! А як 

Компанія "Агро-Прод"  відрізняється своїм постійним динамічним розвитком в умовах сучасної економіки. Завдяки бездоганній якості продукції, що випускається, використанню нових технологій та професійній роботі колективу фірма заслужила довіру з боку споживачів і партнерів.

P.S: Якщо вас запитають : “А ви їсте ковбасу з м'ясом чи без?!”, - скажіть, що ви купуєте Рожищенські ковбаси, а цим все сказано!