Шахтна піч - універсальний апарат, який включає в себе багатофункціональний комплекс. Дана машина підходить для всіх видів термічної і хіміко-термічної обробки матеріалів, причому всі ці процеси відбуваються в одному робочому просторі. Шахтна піч являє собою витягнутий робочий простір, що може мати або конічну форму, або прямокутну. Вихідний матеріал в дану піч завантажується зверху, а одержувані після обробки та проведення процесів вироби виходять знизу. Шахтні печі незамінні для обробки виробів з великим співвідношенням довжина / діаметр (вали, штанги, важелі і т.д.), які в процесі термообробки необхідно підвішувати.

Шахтні печі прості в збірці, вони складаються з футерованих блоків, які займають дуже мало часу для складання - не більше одного дня. Піч за своєю будовою відрізняється простотою, її блокова конструкція дозволяє виробляти монтаж устаткування печі за один день, а також дає можливість швидкого проведення ремонту та заміни робочих деталей, наприклад нагрівачів. Печі шахтні є зручним апаратом у використанні, всі процеси термічної і хіміко - термічної обробки контролюється спеціальним блоком управління, який стежить за всім процесом в цілому, і тому вся робота проходить стабільно і надійно.

Унікальність і перевага даної печі полягає в тому, що в одній одиниці приладу можливе проведення величезної кількості процесів. Піч шахтна універсальна, за допомогою неї можна проводити безліч складних процесів, наприклад, цементації і нітроцементації, випал, відпустка, азотування і багато інших. Залежно від конструкції шахтні печі діляться на печі для гартування, відпуску, цементаційні, печі азотаціі. Нижче приведемо технічні характеристики промислових шахтових печей, які виготовляє ПП Кабак (http://kabak.ub.ua/), і їх можна придбати прямо від виробника. При необхідності компанія ПП Кабак може виготовити піч необхідних для Вас розмірів.

Шахтні печі для гартування і відпалу

СШО - шахтна електрична піч з окислювальним середовищем у робочій камері. Печі представляють собою міцний прямокутний майданчик, на який встановлена ​​металева обичайка, термоізольована зсередини волокнистою термоізоляцією і футерована шамотним вогнетривом. Зверху піч закривається термоізольованою кришкою. Привід кришки - пневматичний (в комплекті з піччю поставляється компресор). Для печей, призначених для відпуску виробів в кришку вбудовується циркуляційний вентилятор для рівномірного розподілу температури за обсягом печі.

Нагрівачі розташовані в бокових стінах. Вони проходять по пустотілих шамотних перфорованих блоках. Завдяки цьому нагрівачі міцно тримаються в стінах і захищені від механічного пошкодження садкою.

Нагрівання печей в залежності від глибини камери може бути одно, дво і тризонним.

При виконанні робочої камери з волокнистих матеріалів, спіральні нагрівачі розташовуються на керамічних трубках по стінах шахти. Від ушкоджень садкою нагрівачі захищаються спеціальними напрямними, встановленими в печі. Перевага таких печей при періодичному режимі роботи. Маючи низьку теплоємність і теплопровідність футеровки, вони швидко нагріваються і швидко остигають, знижуючи енерговитрати на розігрів печей.

Підприємство ПП Кабак виготовляє шахтні печі для гартування і відпалу:
СШО 10.20/11 І4П ш - шахтна піч для гарту і відпалу
СШО 9.12/11 І4П ш - шахтна піч для гарту і відпалу
СШО 7.9/11 І4П ш - шахтна піч для гарту і відпалу
СШО 12.16/11 І4П м - шахтна піч для гарту і відпалу прискореного розігріву

Печі для цементації в газовому середовищі
СШЦ - шахтна електрична піч для цементації сталі. Піч для цементації в газовому середовищі СШЦ 10.15/10 І4П м являє собою міцний прямокутний майданчик, на яку встановлена ​​металева обичайка, термоізольована зсередини волокнистої термоізоляцією. Зверху піч закривається термоізольованою кришкою. Привід кришки - пневматичний (в комплекті з піччю поставляється компресор).

Підігрів печі залежно від глибини камери може бути одно, дво і тризонним. Спіральні нагрівачі розташовуються на керамічних трубках по стінах шахти. У шахту печі встановлена ​​герметична реторта з жаростійкої сталі, що має у верхній частині пару з кришкою. На кришці встановлюється система подачі рідкого карбюризатора, запобіжний клапан, випускна свічка і циркуляційний вентилятор. Маючи низьку теплоємність і теплопровідність футеровки, піч швидко нагрівається і швидко остигає, знижуючи енерговитрати на розігрів.

Печі для азотування
США - шахтна електрична піч для азотування. Піч США 6.10 / 7 І4П м являє собою міцний прямокутний майданчик, на який встановлена ​​металева обичайка, термоізольована зсередини волокнистою термоізоляцією. Зверху піч закривається термоізольованою кришкою. Привід кришки - пневматичний (в комплекті з піччю поставляється компресор).

Підігрів печі залежно від глибини камери може бути одно, дво і тризонним. Спіральні нагрівачі розташовуються на керамічних трубках по стінах шахти. У шахту печі встановлена ​​герметична реторта з жаростійкої сталі, що має у верхній частині пару з кришкою. На кришці встановлюється система подачі аміаку, запобіжний клапан, випускна свічка і циркуляційний вентилятор. У комплекті з піччю поставляється система підготовки аміаку і нейтралізації відпрацьованих газів. Маючи низьку теплоємність і теплопровідність футеровки, піч швидко нагрівається і швидко остигає, знижуючи енерговитрати на розігрів.