Те, що потрібне кожному господарству! 

ТОВ «Мелітопольська агропромислова компанія», використавши вітчизняний і зарубіжний досвід, розробила унікальну жниварку  для збирання соняшника, яка завдяки своїм революційним технічним рішенням гарантовано забезпечує систему збору врожаю з високою продуктивністю і відсутністю втрат. Жниварка дозволяє прибрати соняшник в максимально короткі терміни, а значить забезпечити меншу залежність від атмосферних опадів і кращу якість прибраного матеріалу.

Продуктивність

Цього року більшість господарств опинилися в складних умовах, змушені були пересівати від 30 до 40% озимих площ. Основна маса пішла по простому шляху - був посіяний соняшник або кукурудза. Як показує статистика, площі під соняшник зросли на 30%, що у свою чергу позначається на ціні соняшнику в період масового збирання врожаю. Така ситуація виникає щороку, але нині вона буде особливо гостро відчуватися.
Соняшник посіяно, сорти вже обрано. Що робити?
Вихід один. Знизити собівартість збирання соняшника.
Як це зробити? Дуже просто - придбати техніку з принципово новою системою зрізу - безрядкові жниварки для збирання соняшнику суцільного зрізу, моделі ЖСН з високою продуктивністю при збиранні.

Краще не буває!

Для степових рівнинних зон з невисокою врожайністю застосовується високопродуктивна широкозахватна причіпна жниварка ЖВП 9,1. Жниварка агрегатується з тракторами класу МТЗ80. Жниварка ЖВП-9,1 обладнана транспортером, різальним апаратом підвищеної швидкості різання, планетарним приводом ріжучого апарату, автоматом відсікачем, стабілізатором стійкості ходу, має пристрій швидкого і зручного перекладу в робоче або транспортне положення.

Характеристика жниварки :

Соняшникова жниварка NARDI серії SUNSTORM була розроблена для швидкої і максимально низької втрати насіння під час збирання. Головні характеристики жниварки - проста у користуванні, професійна та надійна, за доступною ціною.
Щит мотовила регулюється механічно, з максимальною простотою в залежності від потреби. Також щит може регулюватись гідравлічно. Захисна решітка, що інтегрована в щит, створює чохол зверху шнека. Це забезпечує:
- підвищення безпеки
- усунення можливості викиду насіння 

ТОВ «Мелітопольська агропромислова компанія» рада допомогти вам прикрасити життя. Нехай воно буде сповнене світлом і заграє всіма кольорами веселки! Ви варті кращого!