Боулінг - одна з найбільш популярних ігор в усьому світі, яка виникла ще за часів фараонів. Пограти сім'єю, влаштувати корпоративний чемпіонат, та й просто провести час за захоплювальною грою в компанії друзів: що може бути краще? Простота правил дозволяє долучити до боулінгу людей різного віку, комплекції, статі, фізичної підготовки.

У США боулінг-бум приписують 60-тим рокам минулого століття. Саме тоді почали масово будувати різні клуби, кафе, розважальні боулінг центри. Та ж тенденція існувала і в Європі. Варто помітити, що гра ставала з кожним роком все популярнішою. Сьогодні більш ніж в 90 країнах світу люблять цей вид спорту.

Україна, як і більшість країн Радянського союзу, долучилися до гри не так давно. Тим не менш, співвітчизники вже встигли полюбити цю розвагу, і все більше людей вважають за краще проводити вихідні саме в боулінг-клубі або боулінг-кафе.

Боулінг-кафе - це нова для України і СНД концепція розважального, ігрового, не спортивного боулінгу, яку розробляє компанія IMPLY, Бразилія. Використовуючи концепцію боулінг-кафе, власники приміщень від 15 м в довжину і більше, можуть встановити боулінг в приміщеннях, які не підходять під звичайний боулінг.

Якщо Ви власник приміщення довжиною менше 30 метрів і хочете встановити боулінг, але вам постійно відмовляють через не відповідності стандартам боулінгу, не впадайте у відчай, це завдання легко вирішити. Обладнання боулінг-кафе є найбільш оптимальним для вашого приміщення.

В обладнанні боулінг-кафе також використовується шнуровий механізм автоматичної установки кеглів компанії IMPLY (Бразилія), але аксесуари для гри як в звичайному боулінгу. Тобто гра здійснюється за правилами стандартного боулінгу, на стандартній по ширині доріжці, але менше в довжині і стандартних кеглях і кулях.

Основні переваги шнурового механізму IMPLY - це проста схема циклу перевстановлення кеглів, а також економічність витрати електроенергії. Це досягається шляхом застосуванням тільки одного електродвигуна на механізм, замість 3-х, як в стандартному боулінгу. Також у ньому передбачена функція Stand-By, автоматичного переходу в сплячий режим, з автоматичним вимиканням електродвигунів.

Крім того, обслуговування такого обладнання спрощується з-за меншої кількості комплектуючих - приблизно 300 проти 3000 частин механізму стандартного боулінгу.

Шнуровий механізм набагато надійніший і простіший в експлуатації. Для його обслуговування потрібен набагато менш кваліфікований механік, ніж у стандартному боулінгу. Це особливість полегшить вам завдання при підборі персоналу й заощадить бюджет боулінг-центру.

Кеглі на шнурах, перебувають в абсолютно вільному стані і при попаданні кулі розлітаються, як і в звичайному боулінгу. Це приголомшливе почуття від попадання по кеглем, не може зрівнятися ні з яким віртуальним боулінгом. У процесі установки при заплутуванні шнурів кеглів, яке відбувається вкрай рідко, передбачена автоматична функція повторної перевстановлення кеглів, при цьому шнури обов'язково розплутуються.

Боулінг-кафе використовує таку ж систему підрахунку очок і тарифікацію як Міні-боулінг. Тобто одна гра на 20 кидків оплачується одним жетоном або кредитом. Прокатне взуття може, як використовуватися так і не застосовуватися, за бажанням замовника.

Відвідувачі Боулінг-кафе отримують задоволення від гри в боулінг -  таке саме, як на довгій доріжці, тільки тепер вони зможуть зіграти ще більше ігор на годину. Оскільки режим перевстановлення кеглів на шнурової механізмі в 2-3 рази швидше, ніж у звичайному пінсеттері. Повернення кулі до гравців також відбувається набагато швидше, ніж у звичайному боулінгу. Таким чином, гра в боулінг стає ще більш динамічною та оперативною. Пропускна здатність доріжок з використанням жетонної системи збільшується мінімум в 2 рази. Чим більше гравців потрапить на доріжки на годину, тим більше задоволених відвідувачів отримає ваш заклад. А це важливий факт комерційної привабливості Боулінг-кафе.

В Україні постачальником обладнання IMPLY для Боулінг-кафе є компанія "Домінант", фахівці якої вже мають досвід установки постачання для боулінг-кафе.

Комплект поставки обладнання також включає в себе програмований електронний Блок Управління Пінсеттером. Прилад здійснює діагностику обладнання і показує на РК-екрані результати тестів. Тим самим допомагає механіку швидко виявити несправність і усунути її. Блок Управління підтримує систему покрокових тестів всіх електронних і механічних вузлів механізму. Включення і керування функціями пінсеттера передбачено двома кнопками в Блоці Управління. Механізм дуже простий в експлуатації і не вимагає підключення ніяких додаткових пристроїв.
Доступ до машинного відділення повинен мати тільки механік боулінгу, тому машинний зал відмежовується стіною-перегородкою, яку виконує замовник.

Дана концепція отримала своє поширення у багатьох країнах Європи - Франція, Іспанія, Португалії, Голландії та країн Південної Америки.

Якщо ви зацікавлені в прибутку, збільшення кількості клієнтів, задоволення відвідувачів, популярності вашого закладу - звертайтеся до фахівців компанії «Домінант». Переконайтеся в перевагах концепції Боулінг-кафе і ви.