За останні двадцять років басейни саме такого типу набули широкого розповсюдження: приблизно 85% басейнів в Європі - з поліпропілену. Технологія їх виготовлення і швидкість виконання дозволяє отримати якісний басейн вже протягом 3 тижнів (у той же час, як на спорудження залізобетонного басейну не менше 3 місяців).

Поліпропілен - це універсальний матеріал, що суміщає в собі гідроізоляцію, облицьовування, стійкий до сезонних перепадів температур, а відповідно - має тривалий термін в експлуатації. Таким чином, поліпропілен дозволяє здешевити виготовлення басейну в 2-3 рази. Різноманітність форм і розмірів поліпропіленових басейнів дозволяє здійснити найсміливіші дизайнерські ідеї.

Виготовлення поліпропіленового басейну.

Зварену з листів поліпропілену герметичну чашу встановлюють на бетонний майданчик і заливають по периметру бетоном без використання опалубки. Розміри і форма чаші можуть змінюватися, а її спаюваня - здійснюватися на місці. Готова чаша не вимагає додаткового облицьовування, не вступає ні в одну хімічну реакцію, легко миється, не піддається впливу ультрафіолету, що гарантує яскравість кольору більше 20 років. Завдяки таким технічним характеристикам, сфера застосування поліпропілену є дуже широкою: приватні басейни в котеджах; басейни, розташовані на відкритому повітрі і в закритому приміщенні; громадські басейни; виготовлення різних ємностей і баків.

Поліпропіленові басейни набагато дешевші монолітних стаціонарних і скловолоконних басейнів, з роками зберігають естетичний вигляд і низьку теплопровідність, внаслідок чого довго утримують тепло.

За співвідношенням ціна-якість поліпропіленові басейни є оптимальними, а їх функціональність приємно дивують найвимогливіших користувачів.

Наші фахівці, дотримуючись тенденцій новітніх технологій, виготовляють басейни будь-якої форми та розмірів з установкою підводного освітлення, гейзерів, водоспадів, гідро- та повітряного масажу, протитечії (штучні течії) і т. д. Завдяки нашим технологіям ми не прив'язані до одного з наборів стандартних форм. Форма басейну може бути будь-яка за бажанням замовника, у тому числі і з "римськими" сходами - сходинками, що спускаються в воду від стінки басейну. Форма, розміри, підводне освітлення, водні атракціони обговорюються з замовником на етапі проектування та розробки дизайну.