Яку справу відкрити, щоб як можна швидше на ній заробити? Вас, як і багатьох, цікавить це питання? Пропонуємо чудовий варіант для швидкого отримання прибутку - виробництво пелет. Про те, чому це вигідно і де купити обладнання для виробництва пелет з соломи, читайте далі.

Чому виробництво пелет - це вигідно?

Все просто - вам не доведеться багато вкладати. Але прибуток при розумному підході можна отримати великий. Пелети з соломи - альтернативне паливо, яке в наш час користується великим попитом. Ось чому бізнес в сфері енергоресурсів приречений на успіх.

Пелетний ринок охоплює такі сфери як для опалення приміщень, виробництво електроенергії на електростанціях. Пелети використовують в якості альтернативи рідкому паливу для вантажних автомобілів.

Ідея виробництва пелет з соломи - чудова, адже реалізувати її можна при мінімальних інвестиціях. Перед тим, як запустити виробництво, вам доведеться отримати якомога більше інформації про технології, придбати надійне обладнання для виробництва пелет з соломи та знайти приміщення.

Як виробляти пелети, які точно принесуть прибуток?

Те, наскільки популярною буде ваша продукція, залежить від якості самих пелет. Давайте повернемося в минуле приблизно на одне століття. Саме тоді були винайдені пелети. Рудольф Гуннерман, який хотів скоротити витрати на вивезення відходів з своєї лісопилки, вирішив пресувати тирсу прямо на заводі перед вивезенням. І як виявилося, пресована тирса і стружка горять значно краще і ефективніше звичайної деревини. Завдяки високим показникам горючості теплотворність пелет вища в 2.5 рази. Звичайне необроблене дерево крім пального вуглецю в молекулах целюлози містить ще значну кількість водню і кисню. Також великою перевагою пелетних гранул є горючість матеріалу. Крім того, паливні гранули, на відміну від дерева, містять в 2 рази менше містять вологи.

Перше, що потрібно для виробництва якісних пелет - це обладнання. Краще всього придбати його у виробника. Якісне та надійне обладнання для виробництва пелет з соломи виробляє компанія "Гранулятори України". В асортименті підприємства різні моделі високопродуктивного обладнання. Фахівці фірми професійно і швидко виконають установку і наладку ліній з виробництва пелетів. Також ви можете розраховувати на консультації, гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Виробництво пелет - це не тільки прибутково, але і дуже гуманно. Це бізнес з турботою про природу. Замовляйте обладнання для виробництва пелет з соломи вже зараз і зробіть перший крок до отримання прибутку!