Рукави високого тиску РВТ вже протягом довгого проміжку часу залишаються незамінними деталями сучасних гідравлічних інструментів та агрегатів.

Де застосовувати?

Нині рукави високого тиску РВТ успішно застосовують у найрізноманітніших галузях виробництва завдяки своїй міцності, стійкості до агресивного середовища, гнучкості, екологічним показникам. Саме рукави високого тиску застосовують для транспортування гідравлічних та паливних олій, палива, а також у різних вузлах механізмів машин, важкої техніки, екскаваторів, бульдозерів і тракторів. РВТ нерідко використовують для прокладення електричних, телефонних, комп'ютерних та інших мереж.

Рукави високого тиску РВТ — це те, без чого не обійдеться жодна гідравлічна система. У гідравлічній системі РВТ виконують не тільки функцію трубопроводу, але ще й компенсатора, що продовжує термін служби трубопроводу, фітингів, втулок, муфт і арматури за рахунок поглинання вібрації. Завдяки цій якості рукави високого тиску знайшли широке застосування в автомобільній, будівельній, лісозаготівельній, дорожній, авіаційній, сільськогосподарській, судновій, гірничодобувній техніці, а також верстатобудуванні.

Як встановлювати?

Як правило, рукави високого тиску встановлюються в ланцюзі гідравлічної системи в місцях з'єднання з насосами, гідромоторами, гідроциліндрами та іншим гідравлічним обладнанням. Причому використання рукавів високого тиску з телескопічними і висувними гідроциліндрами є необхідністю, оскільки вони компенсують довжину висунення штоку. Встановлювати РВТ з гідроциліндрами слід із запасом в 200 - 300 мм.

Зазвичай рукави високого тиску РВТ виготовляють зі спеціальної гуми, яка є стійкою до технічних мастил та бензину. Конструкція рукава найчастіше забезпечена металевою опліткою та накидними гайками на кінцях. Отриманий рукав витримує вплив високого тиску до 30 МПа і температури від -50°С до +70°С. Рукави високого тиску широко застосовуються в якості гнучких трубопроводів для подачі технічних рідин під високим тиском у гідравлічних та масляних системах машин і спецтехніки, а ще вони вирізняються високою механічною міцністю та герметичністю.

На що звернути увагу?

Обираючи рукави високого тиску РВТ, врахуйте цілий ряд параметрів та мету застосування, а саме - агресивність рідини, що транспортується рукавом, діапазони змін робочих температур і тисків, вплив зовнішніх навантажень. Експлуатація рукавів високого тиску вимагає бездоганного виконання вимог технічних інструкцій та приписів. Термін служби РВТ досить високий за умови, що вони виготовлені відповідно до вимог технічних умов.

Де купити?

Купити рукави високого тиску РВТ відмінної якості нині можна в інтернет-магазині компанії «Прогрес-М», якщо залишити там свою заявку. Купуючи у нас, ви не лише отримуєте товар за вигідною ціною, але й забезпечуєте безперебійну роботу свого обладнання.