Якщо вас цікавить це питання, то наша стаття буде вам корисною. Хочете дізнатися, де краще використовувати прозорий тюль, а де буде прекрасно виглядати штора з ниток? Читайте далі.

Портьєрні матеріали можна розділити на такі групи:
 
• Легкі тюлі (до них можна віднести органзу, вуалі, шифон).
 
• Портьєри з різними текстурами.
 
• Штори-нитки (кисея).

Штори з тюлю: легкі і повітряні

Сьогодні в моді  легкі, невагомі тюлі, які гарно спадають, пропускають повітря і сонячні промені. Популярні більш пружні тканини, наприклад, органза, яка добре тримає складки та має прекрасний блиск.

Щоб тюль на вікні красиво виглядав, тканини купують багато  в два-три рази більше довжини карниза. Тоді її драпірують і вона просто шикарно виглядає! Тюлі комбінують з щільною портьєрною тканиною, підбираючи під колір інтер'єру.

Портьєрні тканини: прикраса і захист

На відміну від тюлі, який пропускає сонячне світло, штори з портьєрних тканин захищають приміщення від яскравого сонячного світла і поглядів перехожих. За допомогою портьєр створюється затишна атмосфера для мешканців і гостей кімнати. Для дизайнерів портьєрні тканини служать джерелом натхнення для створення стильних інтер'єрів, шикарних поєднань кольорів, складних драпіровок.

Портьєри задають тон всьому інтер'єру. Сьогодні популярні портьєрні тканини з великим малюнком, зшиті на підкладці, прикрашені декоративними китицями, підхватами. Штори з оксамиту використовують в класичних інтер'єрах.

Штори-нитки: ілюзія усамітнення

В останні роки легкі штори-нитки на піку популярності. Великий вибір ниткових штор пропонує інтернет-магазин Shtordom. Тут можна вибрати вироби, прикрашені намистинами, перлами, стеклярусом. У продажу є штори-нитки Веселка, Вогник, Дощ. Готовим шторам з кисеї не потрібно обробляти краї. Їх відразу вішають на карниз, зав'язують у вузли, декорують об'ємними брошками або підхватами.
 
На відміну від тюлі, штори-нитки надають більше можливості для застосування. Ними декорують не тільки житлові кімнати, але й холи готелів, кафе і бари, виставкові павільйони. У великих залах ресторанів штори-нитки використовують для створення окремих зон. Незважаючи на прозорість, штора з ниток створює ілюзію усамітнення.
 
А щоб від вибору перейти до дії і купити тюль, портьєрні тканини або штори-нитки, зайдіть в каталог товарів інтернет-магазину Shtordom. У каталозі є всі необхідні тканини для створення стильних, розкішних інтер'єрів.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте за номером, вказаним на головній сторінці сайту. Вдалих вам покупок і хороших емоцій!