Для початку визначимося з поняттями, бо деякі все ще плутають поняття сток одяг і поношені речі. Сток одяг оптом (англ. stock - запас, залишки) - це якісні ексклюзивні моделі провідних світових брендів, які в силу різних причин не були продані в короткий «модний» сезон. Компанії, що пропонують сток одяг оптом, турбуються про якість товару та його походження, ретельно оберігаючи клієнтів від підробок і браку. Тому сток одяг купується оптом з усіма етикетками та сертифікатами відповідності, що додаються і підтверджують походження та якість.

Сьогодні власники модних магазинів сток одягу мають можливість придбати практично все, що модно в Європі, від одягу і взуття до білизни і аксесуарів. Мода - явище не просте й неоднозначне, дизайнери постійно балують нас все новими і новими ідеями. Оскільки «модний» сезон в Європі триває всього пару місяців, дизайнерам і їх посередникам набагато вигідніше якомога швидше продати залежаний товар. Так з'являється стоковий одяг.

Для бізнесу, організованого на сток одязі, необхідні зовсім невеликі капіталовкладення, до того ж термін окупності складає від трьох місяців до року. Оборотні кошти також невеликі для даної галузі торгівлі.

Важливо для будь-якого бізнесу поняття конкуренції. Серед магазинів сток одягу воно дуже невелике, що робить цей бізнес ще більш привабливим. Кажучи про конкуренцію між магазинами сток одягу, можна стверджувати, що конкуренції практично немає, так як у всіх магазинах різний товар, адже сама природа сток одягу така, що товар рідко повторюється.

Якщо ви хочете купити сток одяг оптом, зверніть увагу на продукцію компанії «EURO STOCK». Ми пропонуємо сток одяг оптом від провідних європейських брендів, що буде особливо актуально, якщо у вас є власний магазин європейської моди. Наш досвід роботи на ринку сток одягу, бездоганна репутація та позитивні відгуки клієнтів дозволяють нам стверджувати, що наш сток одяг завжди буде найкращим: ми пропонуємо вам сток одяг оптом від ключових виробників і гарантуємо регулярні оновлення асортименту.

Переваги сток одягу оптом в нашій компанії важко переоцінити. Ми зробили все, щоб налагодити прямі поставки, і це суттєво знизило наші ціни. Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам підібрати ідеальний асортимент для вашого магазину. У нашому шоу-румі ви зможете вибрати все, що вам до душі.