Історія виникнення басейну йде корінням в старовину. Найстаріший з відомих басейнів було знайдено на кордоні сучасних Індії та Пакистану. Історія ж традиційного басейну почалася в 1966 році, коли якийсь Жан Дежуайо побажав зробити подарунок своїм дітям і побудував перший в світі бетонний басейн

Сучасний ринок басейнів здатний надати українському споживачеві широкий вибір басейнів. Одним з найбільших українських виробників басейнів по праву вважається фірма з десятирічним стажем роботи в заявленій сфері - «Б.Н.В.» через яку ви не тільки можете придбати басейн у Києві, а й по всій Україні! За час роботи побудовано більше 700 діючих комплексів. Замовниками «Б.Н.В.» в різний час ставали Київська міська адміністрація, «Укрзалізниця», «Укргазнафта», «Київміськбуд-1», «Позняки-Івест», «КиЇвбудІнвест», Укргосуніверситет фізвиховання і спорту, Тернопільський Державний університет, Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів та ін.

На сьогоднішній день ви можете вибрати один з наступних типів басейнів:
• Скловолоконні басейни (або склопластиковий, композитний, кок-полі-естеровий і т.п.)
• Поліпропіленові басейни
• Збірні басейни
• Басейни з мозаїки
• Басейни з плівки ПВХ
• Ставки, водойми

Скловолоконні басейни - один з найпопулярніших басейнів серед тих, хто шукає міцність чаші в проблемних грунтах, простоту доставки, монтаж, нескладне обслуговування. Такий басейн доставляється на ділянку у вигляді повністю готової монолітної чаші, з отворами для скімерів, водовідводів і дренажу. При виборі даного виду басейну ви зменшуєте свої шанси на оригінальні форми чаші: виробники можуть запропонувати не більше 40 видів скловолоконних чаш басейну.
 

Чаша поліпропіленового басейну зварюється безпосередньо на місці. Її легко доставити, спаяти і вбудувати в будь-яке приміщення. Поліпропілен дозволяє будувати нестандартний басейн практично будь-якої форми і розміру. З роками такий басейн не вицвітає, тому що стабілізовано до ультрафіолету; він зберігає свій первісний колір десятки років.

Збірні басейни мобільні, легко розбираються і складаються, і зазвичай продаються в наборі з усіма необхідними матеріалами: лайнер (плівка), каркас, насос і фільтр. Збірні басейни мобільні, прості і економічні.
Басейни на основі бетонної чаші виконуються традиційно. Практично кожна людина, яка відвідувала громадські басейни, має про них уявлення. Чаша, як правило, облицьовується керамічною плиткою або пластиковою плівкою. Будівництво таких басейнів займає приблизно 2-3 місяці. Роботи вимагають неухильного дотримання технології. Зате такі басейни можуть стати творами мистецтва завдяки використанню різної кольорової гами і дизайнерських рішень у виборі плитки.

Плівкові (вінілові) басейни можуть мати як бетонну чашу, так і складатися з панелей-стін (каркасної опалубки для заливання) товщиною в 20-30 мм з алюмінію, оцинкованої сталі, пластику або спресованої фанери, або ж мати збірно-щитову конструкцію. Такі басейни покриваються плівкою прямо на об'єкті з використанням спеціальних матеріалів і технологій.

Водоймища і ставки також можна віднести до басейнів, якщо ви бажаєте возз'єднатися з природою і дозволити собі купатися у воді з рибами і рослинами, що очищається природним шляхом. Така вода завдає мінімальної шкоди вашому організму, та й відчуття після «природного» плавання зовсім інші.

Все необхідне обладнання, що відповідає всім нормам безпеки можна придбати все в тій же фірмі «Б.Н.В.»
Десятирічний досвід роботи в даній галузі дозволяє врахувати всілякі тонкощі і нюанси. В наявності всі басейни
можна купити різних стандартизованих розмірів, вибір басейнів під замовлення, використання оригінальних дизайнерських рішень.
Вся продукція «Б.Н.В.» має паспорта відповідності та допущена українським Міністерством охорони здоров'я до використання. Так що український споживач повністю забезпечений якісним товаром від вітчизняного виробника. Адже басейн сьогодні - це не тільки розкіш, а ще й один з атрибутів здорового життя.