Технологічний прогрес та світові тенденції приводять на зміну застарілим технологіям і матеріалам, досконаліші рішення. Так, витісняючи труби з полівінілхлориду (PVC-U), з'являються труби з подвійними стінками, які відносяться до структурних труб з поліпропілену (РР).

Гофровані поліпропіленові труби від компанії Бровари - Пластмас призначені для безнапірної каналізації. Вони мають конструкцію, в якій зовнішня стінка хвиляста (гофрована), а внутрішня гладка. Одночасне формування двох стінок утворює міцну і надійну монолітну конструкцію. ТОВ Бровари - Пластмас стало першим підприємством в Україні, яке виробляє структурні поліпропіленові труби з розтрубом, діаметрами від 200 до 800 мм. (ДСТУ Б В.2.5 - 32:2007).

Варто зазначити, що поліпропіленові труби мають ряд істотних переваг:

• Серед всіх матеріалів, з яких виготовляються каналізаційні труби, поліпропілен характеризується високою стійкістю до стирання при проходженні разом з водою абразивних матеріалів, таких як пісок або кремнієвий гравій з гострими краями. А гладка внутрішня поверхня труб зменшує можливість накопичення важких фракцій стоків.

• Поліпропілен також має високу термостійкість, яка дозволяє транспортувати стоки з температурою до 95°С.

• Відмінна хімічна стійкість поліпропілену розширює можливості застосування таких труб не тільки в господарсько-побутових цілях, але і для промислових каналізацій, де стоки бувають дуже агресивні.

• Герметичності мереж забезпечує використання еластичних ущільнювачів, стійких до господарсько-побутових стоків в діапазоні від РН2 до рН12, а також до більшості промислових. Це запобігає прониканню стоків з трубопроводів в грунт і проникнення грунтових вод у трубопроводи.

Поліпропіленові труби можна укладати в землі не тільки на майданчиках без зовнішніх навантажень, але і під дорогами з великими динамічними навантаженнями. Так як при невеликій вазі труби володіють великою периметральною жорсткістю (частіше всього 8 кН/м).

• При температурі нижче 0 градусів за Цельсієм поліпропіленові труби мають більший опір на удар, ніж труби з ПВХ. Підвищена ж ламкість поліпропілену виявляється тільки при температурах нижче мінус 20°С, що дозволяє здійснювати транспортування і монтаж м'яких в зимових умовах.

На продукцію є висновок санітарно-епідеміологічної служби та сертифікат відповідності. З цінами ви можете ознайомитися тут.