Нові сорти полуниці і суниці з'являються постійно. І деякі з них здатні по-справжньому здивувати. До них відноситься новітній гібрид - суниця Пайнберрі (Pineberry). Її неможливо сплутати з іншими сортами і гібридами. Судіть самі - білі плоди зі смаком ... ананасу. Сама назва походить від "pineapple" (ананас) і "strawberry" (суниця).

Ананасова полуниця: головні особливості

Сучасний ремонтантний сорт Пайнберрі - це міжвидовий гібрид між віргінською (Fragaria virginiana) і чилійською суницею (Fragaria chiloensis). Створений сорт Хансом де Йонгом в Нідерландах. У перших публікаціях цю ягоду називали "Ананасова полуниця". Незрілі ягоди зелені, а дозріваючи, вони стають білими або світло-оранжевими з червоним насінням на поверхні.

Над вдосконаленням якості гібрида селекціонери працювали більше шести років. У наш час вирощування пайнберрі для комерційного виробництва дуже популярне. Адже ягода користується величезним попитом і кожен, хто її одного разу пробував, хоче спробувати знову. Описати багатогранний чудовий смак ягід Пайнберрі непросто. Уявіть собі смак ананаса зі збереженням текстури і відчуття полуниці. Це і буде чудова Pineberry - справжній прорив у садівництві нашого часу.

До речі, під час своєї появи в Європі новинка особливою популярністю не користувалася. Її вирощували в обмеженій кількості через низький попит. Але зараз комерційний інтерес до сорту дуже високий. А значить у вас є можливість зайняти свою нішу, вирощуючи ягоду Пайнберрі, і отримати хороший прибуток.

Pineberry - теплолюбний сорт. Він не переносить підвищеного зволоження грунту. Найкраще вирощувати суницю на сухій теплій ділянці. Найкращі результати можна спостерігати в теплицях. Сорт самоплодовий, йому не потрібні додаткові сорти-запилювачі для повноцінного плодоношення. Висаджувати його можна разом з іншими сортами, оскільки перезапилення не станеться.

Створюйте ваш прибутковий бізнес з вирощування ексклюзивної суниці вже зараз. Купити саджанці суниці Пайнберрі можна тут. Можете бути впевнені в їх високій якості та хорошій ціні.