Анастюк - це молоде і звичайно ж перспективне підсобне господарство, діяльність якого спрямована на вирощування саджанців елітних сортів винограду, а також їх оптового продажу. Ми прагнемо допомогти Вам визначитися і підібрати саме ті саджанці винограду, які будуть подобатися особисто Вам, а також підійдуть до тієї місцевості, де Ви плануєте його вирощувати. Маючи свій власний великий колекційний виноградник, ми використовуємо тільки власну лозу для всього посадкового матеріалу.

ОПГ "Анастюк" невпинно радує Вас новими цікавими і смачними сортами цієї корисної рослини, яка повинна мати не тільки якісні родючі кущі, але й бути особливо невибагливою у догляді. На сьогодні, при досить великому виборі саджанців винограду, багатьох цікавлять такі питання: який вид принесе найбільше смачних ягід і де купити хороші і недорогі саджанці винограду? Кожна людина розуміє, що невдало вибраний сорт, щонайменше, дасть відчуття втрати, моральної незадоволеності і викличе велике бажання його замінити, що приведе до втрати великих коштів.

Тому, для того щоб насолодитися гарним великим урожаєм цих неймовірно смачних і надзвичайно корисних для організму людини ягід, потрібно купити саджанці винограду в ОПГ "Анастюк".

Додамо до всього перерахованого також те, що завжди при виборі сорту дуже важлива порада досвідченого фахівця, у якого є до того ж свій колекційний виноградник і який знає про всі найкращі сорти безпосередньо на своїй практиці. У нашому великому виноградному розпліднику Ви зможете придбати дійсно якісний посадковий матеріал для вашого саду: наші саджанці винограду тільки кращих сортів.

Більшість населення досі купує саджанці винограду на ринку, і ця ситуація, напевно, ніколи не зміниться. Найголовніший недолік ринку - це перекупники, і, як наслідок, досить помилкові характеристики сортів, а також продаж неякісного матеріалу і обман довірливих покупців.

Тому не треба сподіватися на чесність перекупників на ринках, потрібно просто знати, що якщо ви купили саджанець на ринку, ніякої гарантії сортності у вас немає і бути не може, хто знає, що це за сорт винограду і де він ріс? Який вихід з цієї ситуації? Намагатися купувати саджанці тільки у справжніх виноградарів, які цінують своє добре ім'я і віддані справі вирощування винограду протягом тривалого часу, іноді протягом усього життя.

Таким підсобним господарством є "Анастюк". У нас Ви знайдете саме те, що шукаєте! Ми завжди готові докладно проконсультувати Вас з питань не лише щодо вибору винограду, але і його посадки та подальшого правильного догляду за ягодою. При відправці Вашого замовлення поштою, коренева система завжди зволожується і щільно загортається в поліетиленові мішечки для збереження вологи, а саджанці кладуть у спеціальну картонну упаковку, яка забезпечує їхню доставку адресату цілими і неушкодженими.

Ми ручаємося за родючість і відмінну якість товару компанії. Серед величезного розмаїття характеристик і видів (колір і розмір ягід, смак, термін дозрівання, наявність кісточок, морозостійкість), ви обов'язково знайдете для себе кращий варіант. Ми реалізуємо саджанці з відкритою кореневою системою і в контейнерах. Завдяки цьому посадку можна провести в літньо-осінній період, без найменшого збитку для куща.