Питання енергозбереження дуже актуальне в наш час, як і питання використання вторинної сировини. Це пов'язано з постійним збільшенням цін на енергоносії. З кожним днем інтерес до альтернативних, біологічно чистих джерел енергії зростає. У цій статті ми обговоримо такий важливий аспект, як утилізація деревних відходів. Ми поговоримо про технології брикетування і представимо вашій увазі обладнання для брикетування.

Як відомо, на деревообробних підприємствах накопичується велика кількість різних відходів. Їх утилізація призводить до додаткових витрат. Але є набагато кращий спосіб застосування цієї сировини. Це її переробка за допомогою брикетування.

Що представляє собою процес брикетування?

Брикетування - це процес пресування подрібнених відходів під високим тиском без застосування зв'язуючих речовин. При цьому вологість пресованого матеріалу повинна бути не більше 12%, а розміри частинок - до 25 мм. За допомогою високого тиску і тепла з сировини вивільняється лігнін, який діє як в'язка речовина і утримує брикет в щільному стані. Брикетування дозволяє переробити деревні відходи в висококалорійне екологічно чисте паливо.

Переробка відходів у брикети - це вирішення актуальної проблеми зберігання горючих відходів. Їх утворення відбувається при роботі столярних майстерень, лісопилок, круп'яних цехів, олійних цехів.

Паливний матеріал, який отримують в результаті брикетування, завдяки своїм високим споживчим властивостям широко застосовується в індивідуальному господарстві і промислових опалювальних системах. Брикети застосовують для різних видів топок, побутових і промислових котлів. Вони дуже добре горять в камінах, печах, грилях. Величезна перевага брикету - сталість температури при згорянні протягом двох годин.

Де купити обладнання для брикетування?

Безумовно, для того, щоб здійснювати брикетування, вам для початку потрібно буде придбати спеціальну техніку. Але питання в тому, де купити сучасне і надійне обладнання для брикетування? Можемо сказати абсолютно точно - вас не розчарує ПНВП Федякін А.В. Ми вже багато років випускаємо конкурентні і високопродуктивні лінії для брикетування. Сучасна технічна база, застосування інноваційних технологій, штат кваліфікованих співробітників - ось ті причини, по яких наше обладнання для брикетування користується величезним попитом. Варто відзначити, що все обладнання оснащене сучасними АСУПП на базі інновацінних виробничих фірм процесорів UNITRONICS, SIEMENS з використанням ПЗ SCADA.

Щоб купити обладнання для брикетування, просто зробіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нами за контактними телефонами.