Амоній сірчанокислий (амонію сульфат) — одне із найвідоміших мінеральних добрив, які застосовуються в сільському господарстві.

Ця дрібнокристалічна речовина без запаху добре розчиняється у воді, не розчиняється в спирті, ацетоні, ефірі. Сульфат амонію негігроскопічний, що позитивно позначається на його зберіганні  речовина може зберігатися протягом тривалого часу не злежуючись, зберігаючи хорошу сипкість.

Це добриво вносять під усі види сільськогосподарських культур. У цій речовині міститься сірка, а вона в свою чергу входить до складу деяких життєво необхідних амінокислот, які синтезуються клітинами рослин. Сірка необхідна для живлення рослин і прекрасно засвоюється агропромисловими культурами. В той час, як інші елементи впливають на ріст рослини і величину плодів, вплив сірки на перший погляд непомітний, оскільки вона покращує якість плодів.

Сірчанокислий амоній позитивно позначається на збільшенні врожаю ріпаку, гірчиці, картоплі, вівса, жита, капусти, цибулі, часнику, рису, гречки, кукурудзи, буряків та інших агропромислових культур.

Амоній сірчанокислий має унікальну структуру сполуки сірки та амонієвої форми азоту, завдяки чому в плодах і зернах рослин зменшується накопичення нітратів та в кілька разів зменшується вміст радіонуклідів.

Крім сільського господарства, сірчанокислий амоній використовують у харчовій промисловості  як харчову добавку E517 (емульгатор і стабілізатор). Додавання сульфату амонію покращує якість борошна та хлібобулочних виробів.

Сірчанокислий амоній використовується у гірничій промисловості  його додають до складу вибухових речовин для зниження горючості і усунення небезпеки мимовільного займання. Завдяки цим властивостям сульфат амонію входить до складу засобів, які застосовуються для гасіння пожеж.

Амоній сірчанокислий використовують у виробництві кормів для тварин, при виготовленні віскозного волокна. Його додають у воду при проведенні процесу хлорування з подальшою амонізацією. У результаті цієї дії зменшується утворення шкідливих для здоров'я людей речовин, а також знижується корозія водопровідних труб.

Купити амоній сірчанокислий (амонію сульфат) для використання в різних цілях можна на сайті ПП «Система Оптимум». Щоб купити сульфат амонію, вам потрібно залишити свої дані в онлайн-формі замовлення. Протягом декількох годин вам передзвонять співробітники компанії для узгодження умов оплати та доставки продукції.

Оформити заявку на покупку сульфату амонію можна тут.