Електропастухи - надійний і безпечний вид огорожі для випасу великої рогатої худоби. За допомогою електрозагорожі ви просто можете виділити ділянку для великої рогатої худоби, коней, овець, свиней та інших тварин. Генератори електроогорожі забезпечать вірну охорону від собак, кабанів, вовків, лосів, ведмедів та інших хижаків. Електропастух прекрасно підходить для утримання овець і баранів. Завдяки простій системі і простоті монтажу можна переміщати електрозагорожі з місця, регулюючи рослинність в місцях випасу.

Електрозагорожа для великої рогатої худоби істотно спростить працю* пастухів і дозволить заощадити власнику поголів'я: на пасовищах, які оснащені* електрозагорожами, дозволено виганяти великі стада, і, що важливо, чисельність живих пастухів звести до мінімальної кількості. Правда і функцій у пастуха буде мінімум: він зобов'язаний простежувати, чи діє електропастух для ВРХ, чи немає розривів огородження і чи не розрядилась батарея.
Також потрібно простежити за тим, щоб тварини не розірвали електроогорожу, для цього потрібно простежувати рух стада і доповідати власникові про проблемми.

Залежно від чисельності стада, дозволено модифікувати розмір огорожі периметра. Варто враховувати, що час від часу потрібно не відгороджувати всю наявну місцевість, а часом переносити електроогорожу для тварин. Після такого трава на ділянці відростає і не витоптується, завдяки чому ВРХ зможе отримати високоякісне харчування.

Також потрібно враховувати напругу електрозагорожі електропастуха для ВРХ - 220 вольт. Ні в якому разі не можна видозмінювати дану характеристику. Більш висока напруга може нашкодити тварині чи людині, а низька не завжди відлякує корів.

Генератор (електропастух) виробляє імпульси високої напруги, що проходять по провідниках огорожі з частотою 1 раз в секунду. При зіткненні тварини з огорожею електричний струм проходить через тіло тварини в землю. Тварина отримує слабкий удар електричним струмом і відходить від огорожі. Удар струмом не несе небезпеки для життя тварин і виробляє у тварини стійкий рефлекс не наближатися до огорожі.

Особливості побудови електрозагорожі для овець
По всьому периметру встановлюються стаціонарні стовпи висотою 100-110см. Відстань між стовпами залежно від особливостей місцевості може складати від 3 до 10м. В якості провідників застосовується провід діаметром від 3мм. Провід кріпиться до стовпів за допомогою ізоляторів в 3 лінії. Висота верхньої лінії складає 100-110 см над землею. Висота 2-й лінії 60-70 см над землею. Висота третьої лінії 30-40 см над землею.

Асортимент електропастухів включає в себе генератори для випасу і утримання в огорожі домашніх тварин, а також більш потужні моделі для захисту від лосів, ведмедів, вовків і т.д. Продукція включає широкий вибір різних проводів, стрічок, стовпчиків та інших комплектуючих, необхідних для споруди надійної і якісної електрозагорожі.

Ви можете купити електропастухи в компанії «Бентлі Україна» з опорними стовпами з металу або дерева. Наші менеджери розкажуть як правильно встановлювати електрозагорожу. Телефонуйте нам за вказаними телефонами або залишайте замовлення на сайті, і Ви отримаєте якісний товар в найкоротші терміни.