Неприємний парниковий ефект від звичайного пластиру знайомий багатьом. Крім того, варто виділити й інші неприємні особливості: маленький або занадто великий розмір, складності з видаленням, водопроникність. Від усіх цих недоліків позбавлений рідкий пластир "Пластоспрей" - так звана штучна шкіра.

Рідкий пластир "Пластоспрей" виготовлений з акрилового кополимеру, етіленацетату, тетраметілтіурама дисульфіду і диметилового ефіру. Використовується він і застосовується як фармацевтичний і госпітальний продукт. "Пластоспрей" формує на рані або пошкодженій шкірі тонку еластичну і прозору плівку потрібного розміру. Вона здатна пропускати назовні вологу і пар. Така плівка дезінфікує рану і захищає її від зовнішніх подразників.

Переваги рідкого пластиру:

• Еластичність - рідка пов'язка може розтягуватися до потрібного розміру, при цьому абсолютно не обмежуючи рухів.
• Універсальність - "Пластоспрей" легко наноситься навіть у важкодоступних місцях (лікті, коліна).
• Водостійкість - з рідкою пов'язкою можна приймати ванну, душ.
• Прозорість - рану можна оглянути без ризику забруднення. Рідкий пластир повністю прозорий і практично не помітний.
• Мікропористість - пропускає назовні вологу, захищає від мацерації.
• Зручність - спрей швидко і легко наноситься, він простий у використанні, не відклеюється, може бути основою для стандартних пов'язок.

Де може використовуватися рідкий пластир "Пластоспрей"?

Рідкий пластир "Пластоспрей" широко застосовується в різних цілях. Зокрема, це місцеве лікування подряпин і невеликих поверхневих ран в результаті травм або хірургічних втручань, запалення шкіри. Його використовують для попередження пролежнів, як захисний шар при опіках і обмороженнях. Також рідка пов'язка може використовуватися для захисту шкіри, яка розташована навколо свищів і стом (колоностом, ілеостом, уретеростом).

Часто "Пластоспрей" використовують для герметизації і склеювання післяопераційних швів, для захисту цілісності шкіри в місцях пункції, а також в якості стандартної пов'язки. Може застосовуватися для обробки пупків у новонароджених і місць вакцинації.

Купити рідкий пластир в Україні за вигідною ціною можна в компанії "Лікар". Ми гарантуємо високу якість продукції та швидку доставку у ваше місто.