Вони є одним з провідних виробників меблів для комплектації різних за своєю спрямованістю закладів - від шкіл до медустанов. Починаючи з Харкова, на даний момент компанія має своє представництво в найбільших містах України. Ми побували в гостях у нашого клієнта - "Меблі-Техностиль", де поспілкувалися з співзасновником компанії В'ячеславом Саміло.

- Вітаю! Розкажіть докладніше про свій магазин?

У 2005 році я і мій партнер Олександр Сідельник заснували компанію. З самого початку ми робили домашні меблі, а з 2009 року перейшли на більш спеціалізовані, тобто дитячі і шкільні меблі, при цьому організували виробництво металоконструкцій меблів. Цим ми займаємося і зараз. На даний момент у нас централізоване виробництво, яке знаходиться в Харкові, в той же час наші офіси знаходяться у багатьох містах України.

- Наскільки впливає на вас конкуренція в даній "ніші"?

Звичайно конкуренція велика. Є люди, які раніше почали займатися цим сегментом. Ми намагаємося боротися на цьому ринку і намагаємося зайняти вільне місце, яке нажаль не гумове. Тому й воюємо за нього.

- Поточна ситуація в країні відбилася на вашій роботі?

Не без цього. Боляче вдарила курсова різниця і до того ж ми втратили наш офіс у Донецьку. Там ми залишили все: продукцію на складі, всю техніку та й сам офіс. Тому на нас це відбилося безпосередньо.

- Які у вас плани на найближче майбутнє?

Зараз ми нарощуємо виробництво в плані виробничих потужностей, розвиваємо менеджерську структуру. Сподіваємося на більш щільний обхват і навіть можливо міняти сферу діяльності стосовно продукції.

- Розкажіть як почалася ваша співпраця з компанією Nitra?

Я дуже добре знайомий із засновником компанії Nitra Віталієм Твердохлібом ще до появи наших компаній. Все почалося з розробки сайту багато років тому, а далі з'явилася потреба в програмі, яка могла б допомогти нам з фінансовими питаннями на виробництві. Так і з'явилася топ-система.

- У чому топ-система корисна конкретно для вас?

Вона є нашою внутрішньою системою, яка максимально охоплює нашу діяльність: від прийому замовлень, до відвантаження і оплат - все це робить ця програма.

- Які переваги ви можете виділити в системі?

По-перше - це універсальність. Наприклад одна харківська організація також з успіхом використовує дану систему, зокрема для обліку будівельних матеріалів. Система фактично скопійована з нашої, незважаючи на те, що у нас абсолютно різні між собою сфери. Проте вона з успіхом виконує своє завдання. По-друге - в топ-системі є все, що потрібно для обліку: витрати, доходи, банки, система замовлень, складський облік. Це дуже великий плюс, що нам не потрібно користуватися для цього купою програм, а усе в одному місці.

- Що негативного можете виділити в системі?

Іноді з'являються помилки, з якими ми всі боремося. Я не стверджую, що в цьому є людський фактор, але таке трапляється і ви ж розумієте, що коли росте фірма, зростають обсяги всього, додаються розробки. Відповідно з'являються збої в системі, але в результаті ми успішно разом вирішуємо ці проблеми.

- Якби вас запитали про нашу систему знайомі, які про нас чули, що б ви їм сказали?

До нас на виробництво дуже часто приїжджають наладчики і вони дуже високо оцінюють топ-систему, відповідно позитивно висловлюючись про розробників. Ми чудово співпрацюємо вже більше 5 років і за цей час у нас не було серйозних проблем. Завжди присутнє взаєморозуміння і з фінансової точки зору в тому числі. У всіх бували труднощі, але ми завжди знаходили "золоту" середину. Ми не чуємо відмов з боку компанії Nitra і на всі питання отримуємо відповіді. Така взаємодія дуже радує.

Думка Nitra:

"Засновники компанії" Меблі-Техностиль "- В'ячеслав і Олександр, завжди мали здатності і бажання своїми руками, своїми творіннями змінювати світ на краще. Відповідно, коли їм випала можливість, вони організували меблеве виробництво, яке спочатку було орієнтоване на шкільні установи. Компанія завжди намагалася організувати роботу таким чином, щоб після того, як клієнт зробив у них покупку, він ставав їх постійним клієнтом. Це призвело до розвитку великого бізнесу.

Nitra і "Меблі-Техностиль" відразу орієнтувалися на автоматизацію, але на початку шляху в ній ще не було необхідності. Перша система була зроблена за добу і основа цієї топ-системи живе досі, тобто облік замовлень. Сама система спочатку була орієнтована на продажу, а вже з появою виробництва додалися відповідні можливості ", - засновник Nitra Віталій Твердохліб.

Ми хочемо побажати успіхів у подальшій співпраці двох компаній, а також велику кількість нових проектів.