Твердопаливні котли (опалення) — це хороший вибір, якщо вам потрібно обігріти будинок, не витрачаючи на це велику суму грошей. Пропозиція котлів для вугілля, дерева чи пелетів дуже велика.

Що варто про них знати? Який пристрій вибрати?

Обігрів будинка за допомогою твердопаливного котла буде дуже хорошим рішенням в нашій державі. Адже його дешевий монтаж і обслуговування - це хороший спосіб зекономити власні кошти. Спалені в них дерево, вугілля чи пелети - це відносно недороге і доступне пальне. Проте такий метод обігріву будинку не для кожного корисний. Хоча ці пристрої з кожним роком удосконалюються, вони значно відрізняються від своїх попередників. Саме це обтяжує їх обслуговування.

Твердопаливні котли вимагають постійного обслуговування, яке полягає в основному на доставці палива та видалення золи. Котли для вугілля дрібного сорту і котли для пелетів — це, зазвичай, пристрої з автоматичним поданням палива, однак і його запас потрібно поновлювати. А це вже не так складно, як наприклад, в котлах для вугілля грубого сорту або в котлах для дерева. Проте, звертаючи увагу на зручність у використанні, твердопаливні котли не можуть конкурувати з газовими приладами, які практично не обслуговуються.

Якщо ви вирішили купити такий котел, подбайте про відповідне місце для його розташування. Перш за все, потрібна котельня відповідних розмірів, яка дозволить нам зручно пересуватися і подавати паливо до котла. Добре, якщо знайдеться місце і на зберігання палива, яке ми, як правило, купуємо у великій кількості.

На що звернути увагу, вибираючи тведопаливний котел?

Велика кількість господарств в якості джерела тепла обирає твердопаливні котли. І це не дивно. Адже сучасні твердопаливні котли стають щоразу легшими у використанні. Це, перш за все, незалежність. Свобода у виборі найдешевшого палива надає нам почуття безпеки і комфорту. Наважуючись обігрівати дім вугіллям, на вибір ми маємо багато різних обігрівальних пристроїв, які відрізняються за будовою та параметрами. Велике визнання сьогодні посідають котли для вугілля з нижнім спалюванням. В них є два або три ряди внутрішніх згорань, які дозволяють допалювати частинки палива. Такий вибір гарантує не лише меншу кількість викиду вихлопів в атмосферу, але також і обмежене споживання палива стосовно котлів з нижнім спалюванням. Іншим, вартим уваги, є обрання котла для дерева. Паливо, яке знаходиться в ньому, спочатку сушиться, в результаті чого відбувається газифікація целюлози, яка знаходиться в деревині. Таким чином, виникаючий газ змішується з повітрям і піддається спалюванню. Такі котли відзначаються більшою підготовленістю, ніж конвенціональні, адже використовують менше палива для отримання такої ж кількості тепла. Наважуючись на котел для пелетів, варто звернути увагу на ємкість контейнера для палива. Вона може бути інтегрована з котлом або поєднана з ним спеціальним дротом.

Рішення купити твердопаливний котел однозначно надає можливість обігріти дім різним паливом  в залежності від потреб і доступності цього палива. Робить нас незалежними від постачі електроенергії, необхідної, наприклад, для роботи автоматичного пристрою опалення. Тому не зволікайте, а заходьте на нашу інтернет-сторінку та замовляйте котел для свого будинку.