Станки для виробництва, а саме різання пінопласту з ЧПУ давно перестали бути унікальними. Питання вибору стоїть в якості програмного забезпечення, електроніки і механіки.
Як і раніше лідером є Croma (як у якості механіки і програмного забезпечення, так і в ціні 7-20 тис у.о.). Такі ж комплектуючі використовує польський Megaplot. Тому ми при виробництві такого обладнання як станки для виробництва використовуємо ті ж комплектуючі механіки та електроніки, зберігаючи ціну на станки на прийнятному рівні 5-8 тис у.о.

Виробники станків типу СРП, ФРП, СФР і т.п. пішли по іншому шляху - максимальне здешевлення собівартості (ціна 1 метра алюмінію - 30 грн, драйвера - саморобні (не підлягають заміні на європейські), направляючі відсутні - замінені роликами за розміром пазів в алюмпрофілі).

Так як оголошення всіх конкуруючих фірм безпосередньо стосуються нас (вони говорять про те, що "всі інші станки для виробництва підробки або копії"), ми вирішили захистити своє право виробника і розробника.

Щоб знайти ці оголошення в інтернеті досить набрати в пошуку Яндекса - "фігурне різання пінопласт копія" та "фігурне різання пінопласт підробка".

Купуючи таку продукцію, рекомендуємо перед внесенням передоплати попросити виробника вислати вам фото вузлів та елементів, з яких збираються станки для виробництва. Рекламні фото часто оброблені в програмі Photoshop. При найближчому розгляді може виявитися, що ви купили набір алюмінієвих профілів для складання стендів і набір роликів, що переміщуються в пазах, призначених для вставки елементів кріплення, але не для переміщення по них роликів. Вартість подібного профілю становить 29-38 грн за 1 метр на відміну від профілю верстатного вартістю 160-300 грн за метр.

На фото ви можете побачити систему вертикального переміщення струн двох перших фірм. Направляючі відсутні, немає навіть роликів для зменшення тертя за профілем.

Станок ФРП. Клієнти попросили його модернізувати. Але механіка виявилася настільки слабкою за методикою складання, що ставити нашу електроніку без її заміни не було сенсу, а це вийшло б дорого. Найцінніше в даному верстаті - алюмінієвий профіль для складання швидкорозбірних стендів.

Станок СРП зі згорілою електронікою на фірмі Югдекор (Одеса) модернізувати вдалося.
Механіка зібрана нормально. Довелося замінити програму управління, так як програма
виробника працює тільки з його драйверами.

Обидва станки подаються виробниками як "справжні" станки для виробництва, а саме для різання пінопласту.

Зважаючи на копіювання самої ідеї нашого обладнання для виробництва сендвіч-панелей, надалі ми відмовилися від докладного опису роботи інших наших станків. А також фото, що розміщені на сайті мають важкодоступний розмір для докладного аналізу принципу дії.

Переглянути вузли наших верстатів можна на сторінці офіційного сайту компанії Центр ЧПУ Технологій.

Недоліки верстатів, зібраних на профілі для складання стендів з роликовими переміщеннями:
1 - металевий ролик поступово "виїдає" декоративний шар алюмінію, а потім і сам алюміній;
2 - металевий ролик збирає на себе пил і бруд;
3 - підпружинений ролик (пункт 1);
4 - встановлений бічний "відштовхуючий ролик", щоб верхній ролик не стирав бічну поверхню
профілю (на нижній не впливає, тому що в нього великий ступінь свободи);
5 - боковим роликом стирається декоративний шар профілю і сам профіль.

Обладнання гарантованої якості, яке прослужить довгі роки, пропонує компанія "Центр ЧПУ Технологій". Підприємство виробляє станки для виробництва, а саме різання з комплектуючих, що використовуються для складання світовими лідерами в цій галузі.