Жодне інше обладнання не володіє таким широким спектром застосування, як станки для різання пінопласту (пінополістиролу). Вони застосовуються в будівельній (фасадні архітектурні малі форми, незнімна опалубка, сендвіч-панелі, утеплення для труб, бетонні форми складні), рекламній (об'ємні букви, об'ємні логотипи, об'ємні муляжі великих розмірів), театральній і кінотеатральній сферах (виробництво декорацій, плоских і об'ємних рекламних елементів), у виробництві (упаковка з пінопласту для власної продукції), в металургії (лиття металів за газифікованими моделями), автомобільній галузі (молдинг, тюнінг), мале кораблебудування (заготівля для корпусів катерів, катамаранів). Це лише основні напрями, де можна застосувати вироби з пінопласту.
 
Станки для різання пінопласту виробництва компанії "Центр ЧПУ Технологій" є повністю програмованими пристроями. Різання пінопласту відбувається за допомогою нагрітої струни (ніхром, вольфрам, титанові сплави). Ріжуча струна переміщається в блоці пінопласту механізмами на базі крокових двигунів.

Крокові двигуни управляються програмно через LPT вихід комп'ютера. Робочі файли створюються в форматі *dxf (Autocad). Обрано формат Autocad тому, що за відгуками клієнтів в ньому значно зручніше створювати файли робочих контурів, ніж у програмах CorelDraw або Artcam. До того ж, CorelDraw некоректно видає параметри деталей на станок ЧПУ (різні версії змінюють розмір деталі від 1 до 2,6% від оригіналу).
 
Станки для різання пінопласту проводять різання за програмою MACHINE, що входить в комплект. Працює програма в режимі DOS. Це забезпечує хорошу динаміку роботи крокових двигунів (в DOSі стійкіше виконує свою функцію реальний лічильник часу на відміну від віртуального з Windows). При бажанні можна використовувати програми KCam і Mach (2,3).

Все обладнання збирається з комплектуючих виробництва Німеччини (BOSH: (шарико-гвинтова передача, рейкові напрямні, вали напрямні, ремені привідні, рейки зубчасті, редуктори, мотор-редуктори).
 
Стіл поворотний 3D є необхідним доповненням до станка для прямолінійного (2D) різання для отримання об'ємних фігур (3D).

Станок-куля для пінопласту призначений для вирізання куль ідеально круглої форми з пінопласту. Робочий інструмент - нагрітий ніхром або фреза. На станок також наноситься армувальний шар вибраного матеріалу - розчин, полімер. На станку можна також вирізати балясини та інші тіла обертання, а також покривати їх армувальним шаром.

Пристрій Multicut (6 струн) призначено для збільшення продуктивності різання станком. Замість 1 струни за допомогою пристрою навішується до 6 струн, які виконують різання паралельно. При цьому за один і той же час ви отримуєте в 6 разів більше елементів, ніж при різанні 1 струною.

Станок токарний для пінопласту NEW - розробка 2009 року. Токарні станки для різання використовуються спільно з основним станком, так як управляються комп'ютером. Забезпечені безлюфтовим редуктором. Служать для вирізання фігур обертання і конусних колон довжиною до 2 метрів.

Станок «Арки фасадні» служить для виробництва арок фасадних. Такі станки для різання повністю автономні і не залежать від іншого обладнання. Вони виконують всі операції, необхідні для виробництва арок - вирізання заготовки з пінопласту і покриття армованим шаром (товщина шару вибирається оператором).

Регулюється також радіус виробу (від 0,4 метра до 4 метрів). При необхідності більшого радіуса штанга подовжується на потрібну (необмежену) довжину. Станок ЧПУ завдяки продуманому механізму виробляє не тільки плоскі (2D), а й об'ємні (3D) арки.

Комплектація станків фрезерними балками дозволяє фрезерувати потрібні вам фігури в площині з ПЗ, а також реальні 3D об'єкти (при використанні ПЗ для створення 3D об'єктів + ​​ПЗ для управління станком по створеній КП (керуюча програма).

Легкі фрезерні балки можна використовувати з тросовою передачею, важкі використовуються тільки з ремінною передачею.

Всі типи балок призначені для використання з усіма типами та розмірами такого обладнання, як станки з ЧПУ для різання пінопласту. У програмі є функція перемикання програми на режим фрезерування. Застосовується для фрезерування м'яких матеріалів - пінопласту ПСБ, пінопласту екструзійного, поролону, пластика листового, ДСП, ДВП, ПВХ і т. п.

Ремінна передача дозволяє використовувати фрезерну балку, що має досить велику вагу. Ремінь армований сталевим кордом по всій довжині, тому при великій вазі переміщуваної конструкції не виникає ефекту "удару" при різкій зміні напряму руху на протилежний. На 12 мм ширини троса ремінь армований 15-ти сталевим кордом.

Станок армувальний
- розробка 2009 року - призначений для нанесення армуючого шару (розчину) на вироби, вирізані з пінопласту. Таким чином, ви отримуєте у нас весь комплекс обладнання для виробництва архітектурних елементів. На території СНД наша компанія перша запустила у виробництво станки для армування виробів. Швидкість нанесення покриття - 3-4 погонних метри на хвилину або 90-120 погонних метрів на годину.

Висока якість армування криволінійних поверхонь і додаткової міцності досягається шляхом використання клейового складу виробництва фірми REVCO, а також спеціальних акрило-лугостійких скловолокнистих сіток.

Станки для різання
поролону дозволяють виробляти фігурне різання губок банних, а також губок для взуттєвих щіток.

Усі станки для різання продаються без насадок, так як ми пропонуємо клієнтам самостійно за нашими рекомендаціями вибрати насадки, виходячи з матеріальних міркувань і ступенем завантаження тієї чи іншої насадки.