Сьогодні кава - це не тільки напій, що бадьорить, це частина культури, стилю життя. Пити каву життєво необхідно, адже вона джерело натхнення, яке налаштовує нас на потрібну хвилю на початку робочого дня. Немає у світі людини, яка б не любила каву, її смак та аромат.

Відомо, що межі досконалості нема, тому що кожного дня відбувається покращення улюбленого напою. Вдосконалюється якість виробництва, відбуваються експеременти з рецептурами.
Для кавоманів головне - насолоджуватися лише найкращою кавою. Тому ми відкриваємо секрет приготування смачної кави.

Він включає в себе три складових - якість самого кавового зерна, технологія обжарювання і рецептура приготування. Жоден з цих показників не є другорядним, так навіть найякіснішу каву можна зіпсувати навіть в процесі приготування самого напою. Варто зазначити, що при обжарюванні кавових зерен потрібно бути дуже обачними тому, що це основа всього.

Обжарювання кавових зерен - це складний процес, в якому потрібні практичні знання, вміння і досвід фахівців.

Існує декілька методів обсмаження кави, але найпоширенішим є обсмажування зерен в обжарювальних печах барабанного типу.

У процесі обжарювання кавове зерно втрачає близько 20% вологи. На поверхні зерна починають виділятися вуглеводи і ефірні масла, що містяться всередині. Саме вони і додають смак і аромат.

Під час процесу обжарювання важливо стежити за такими показниками як час і температура. Якщо каву перетримати у обжарювальній печі, цукор починає обвуглюватися. Це призводить до того, що втрачаються специфічні властивості зерна, проявляється гіркота.

При підвищенні температури починається руйнування цілого ряду хімічних речовин, які впливають на смак кави. З'являється гіркий присмак, пропадає властивий кожному сорту кави ароматичний букет.

Через такі чинники смак різних сортів кави починає зближуватися, ставати подібним.

Щоб цього не сталося необхідний постійний контроль за температурою обжарювання і часом.

Після обжарки продукт необхідно охолодити, щоб запобігти пережарювання. Для цієї мети призначений охолоджувач з мішалкою і циклоном.

Компанія "Технолог" пропонує ідеальні обжарювальні печі, щоб кавові зерна, пройшовши шлях з полів, обробки, потрапляли до вас у вигляді найсмачнішого напою.

Наші обжарювальні печі мають можливість регулювання температури обробки в широкому діапазоні. Також вони оснащені пробовідбірником, що дозволяє контролювати ступінь готовності продукту не перериваючи процес обжарювання. Наявність системи вентиляції забезпечує ефективне видалення вологи, що утворюється в процесі обсмажування. Ступінь вентиляції регулюється.

Завдяки правильному обсмаженню в обжарювальних печах від компанії "Технолог" ви маєте можливість смакувати лише найкращу каву, не залежно від того, вдома ви чи на роботі.

Пам'ятайте, секрет смачної кави ми відкриваємо для вас тому, що теж, як і ви, не уявляємо свого життя без цього напою.