Адресна пожежна сигналізація однозначно вказує на місце загоряння. Це сучасна і високонадійна система. На великих об'єктах адресна пожежна сигналізація незамінна. До речі, навіть не дивлячись на високу вартість компонентів, досить часто, встановлення такої системи виходить дешевше. Адже за нормативами адресних датчиків встановлюється в два рази менше, ніж аналогових. Це означає, що і матеріалів буде потрібно менше і монтажні роботи скоротяться в обсягах.

У той час як контрольна панель в порогової системи весь час «чекає» сигналу про зміну стану датчика, в адресній пожежній сигналізації контрольна панель лише періодично посилає запити на підключені оповіщувачі. Мета запиту - виявити їх стан. Даний алгоритм ідентифікації датчика адресної пожежної сигналізації дає повну можливість контролювати їх працездатність. Звичайно існує чотири типи одержуваних від датчиків сигналів: «відсутність», «спалах», «нормальний стан», «несправність». До переваг адресної пожежної сигналізації належать:

  • оптимальне співвідношення ціна-якість;
  • контроль працездатності всіх сповіщувачів, що входять в систему;
  • постійна інформованість.

Єдиний недолік адресної пожежної сигналізації - пізніше виявлення осередку загоряння.

Існує і змішаний тип адресно-аналогових систем пожежної сигналізації. Він застосовується при нарощуванні існуючої системи або при нестачі коштів у замовника. У автоматичних системах адресної пожежної сигналізації аналогова технологія є просунутою. Дана технологія має ряд достоїнств і переваг, які є тільки у них.

Сучасні можливості технічних засобів існуючих адресних пожежних сигналізацій дозволяють їм все глибше проникати в різні сфери діяльності людини і все більш ефективно вирішувати завдання, пов'язані з захистом його інтересів.

Компанія «Укрспецавтоматика» працює на ринку охоронних послуг України з 1993 року. За цей час підприємство придбало успішний досвід у сфері проектування, монтажних робіт та сервісного обслуговування адресних пожежних сигналізацій на об'єктах різних форм власності.