Наша компанія з продажу і ремонту спецтехніки вже впродовж тривалого часу проводить капітальний ремонт фронтальних навантажувачів. У процедуру ремонту входять такі етапи:

- повне розбирання навантажувача;
- складання дефектної відомості;
- ремонт всіх вузлів і агрегатів згідно з відомостями про дефекти.

Усі ремонтні роботи проводять кваліфіковані фахівці з урахуванням технічної документації заводу-виготовлювача. Кожен фахівець відповідає за свою ділянку роботи. Приміром, двигун ремонтує моторист, в обов'язки котрого входить обслуговування та ремонт двигуна А-01/41, Д-260, ЯМЗ-236/238/240, Тутаев, СМД. Ремонтом паливного насосу високого тиску і ремонтом форсунки займається фахівець паливного цеху. Сферою професійної діяльності автослюсара є ремонт гідротрансформатора і гідромеханічної КПП. І, нарешті, гідравлік займається гідравлічним устаткуванням (гідронасоси, гідроциліндри, гідророзподілювачі, гідромотори).

Завжди всі ремонтні роботи та налаштування всіх агрегатів і механізмів виконуються згідно з технічними нормами, інструкціями з ремонту заводу-виробника. Оскільки всі відмінної заводської якості, запасні частини до фронтального навантажувача завжди є в наявності на складі, ремонт нашими фахівцями проводиться в максимально стислі терміни.

Після закінчення ремонту кожен вузол проходить процедуру випробування при різних режимах роботи. І після процедур випробувань фахівці приступають до складання фронтального навантажувача. На всі здані об'єкти після капітального ремонту ми надаємо гарантію. Капітальному ремонту підлягають наступні вузли фронтального навантажувача:

- двигун;
- гідромеханічна коробка передач;
- гідротрансформатор;
- гідронасоси;
- гідроциліндри;
- стріла (ремонт вушок з використанням наварной-розточувального комплексу);
- ремонт відколу рами;
- ремонт центрального і бортового редуктора навантажувача;
- ремонт ковша;
- ремонт електрики.

Крім капітального ремонту фронтальних навантажувачів, ми пропонуємо величезний спектр послуг і постійну наявність на складі якісних заводських запчастин до різної спецтехніки: екскаватори та автогрейдери. Маючи потужну ремонтну базу, високваліфікованих фахівців, власний склад запчастин, ми можемо запропонувати взаємовигідну співпрацю. Також наші постійні клієнти мають можливість отримати хороші знижки, а також можливість відстрочки платежу.