До сучасних теплогенераторів на твердому паливі вимоги дуже високі. Зокрема,  ККД повинен становити не менше 80%. Серед пропозицій від закордонних виробників відшукати хороші варіанти можна, але коштують вони чимало. Саме тому неможливо не оцінити сучасний і економічний теплогенератори Дракон від вітчизняного виробника.


Теплогенератори "Дракон": особливості конструкції

Теплогенератори "Дракон" мають оригінальну запатентовану конструкцію. Коефіцієнт їнього згоряння палива досягає 92%. Причому паливо настільки добре згоряє, що теплогенератор взагалі не димить. А час згоряння на одній закладці становить від 4 до 8 годин.

Згоряння палива відбувається в два етапи. У першій камері при температурі 700-800°С здійснюється його газифікація. У другій завдяки додатковій подачі повітря відбувається повне згоряння палива. Отримане тепло відбирається в теплообміннику за допомогою вентилятора, після чого подається в приміщення. Те, що теплоносієм є повітря, має безліч переваг. Адже приміщення нагрівається намого швидше. Вам не доведеться нести витрати на радіатори і труби.

Переваги теплогенераторів на твердому паливі "Дракон":

Висока ефективність - коефіцієнт корисної дії 85-92%.
Надійність - теплогенератори Дракон виготовляються з якісних матеріалів і з використанням сучасних технологій. Завдяки цьому вони є набагато більш надійними в порівнянні зі своїми аналогами. Це підтверджено державними сертифікатами якості.
Гарантія на теплогенератори Дракон становить 2 роки. У гарантію входять консультації з сервісного обслуговування теплогенератора, пристрій системи циркуляції гарячого повітря, сервісний ремонт, установка і заміна запчастин.
Економічність - вартість 1 кВт тепла, отриманого від теплогенераторів серії "Дракон-Енергія", складає 3-5 коп. за 1 кВт. Щоб оцінити економічність пристрою, достатньо лише порівняти: 1 кВт електроенергії - 120 коп., 1 кВт тепла, отриманого від газу - 46 коп. А ціна наших теплогенераторів на 30% нижча, ніж  аналогічних за потужністю.

Особливості використання

Теплогенератори "Дракон" можна використовувати в різних промислових приміщеннях, цехах, майстернях, гаражах, СТО, теплицях, птахофабриках, сушильних камерах для сушіння дров, зерна, пиломатеріалів, лікарських трав і багато інших приміщеннях.

Теплогенератори ДР 30 здатні забезпечити обігрів невеликого приміщення (близько 150м3). Вони монтуються в приміщенні, працюють без електрики,що  дає можливість розвести тепло рукавами (повітроводами) в різних кімнатах. Пристрої ДР 50, 100, 150, 200, 300 застосовуються для обігріву великих приміщень, цехів, сушильних камер тваринницьких ферм. Вони Оснащені потужними вентиляторами, які нагнітають нагрітий до 100°С повітря в потрібне приміщення.

Для цих теплогенераторів підходить практично будь-яке паливо. Це дрова, торф, тирса, лушпиння, брикети.

Щоб купити теплогенератори Дракон, зробіть замовлення на сайті або Зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами.