Сьогодні все більше людей знаходяться в постійому пошуці правильного, збалансованого раціону харчування з різних причин. Але, насамперед, для відновлення і підтримки свого здоров'я. Що ж розуміють під здоровим харчуванням? Природно, це збалансоване харчування при наявності поживних речовин і мікроелементів. А раз є на це попит, отже має бути і пропозиція. Особливо це актуально для тих підприємців, які своїм видом діяльності пропагують здоровий спосіб життя: виробники продуктів здорового харчування; фермери, які вирощують сільськогосподарські еко-продукти; власники магазинів, які торгують такими продуктами.

Наскільки це вигідно зараз мати у своєму магазині відділ "Здоров'я"? Однозначно вигідно! Так, купівельна спроможність впала, знизилася сума середнього чека. І така картина абсолютно у всіх сферах торгівлі. Але з кожним роком людей, що піклуються про своє здоров'я, стає більше, а сьогоднішня екологія - зайве підтвердження того, що наше самопочуття і зовнішній вигляд прямопропорційно залежать від того, що і як ми їмо. Розсудливих людей, що пропагують і ведуть здоровий спосіб життя менше не стає, оскільки прийшло розуміння того, що, купуючи якісні здорові продукти, економиш ще й гроші на ліках.

Команда компанії «Мак-Вар Екопродукт» належить саме до таких прихильників здорового харчування та здорового, екологічного способу життя. Всією своєю діяльністю ми намагаємося донести споживачам інформацію про ту корисну і цінну продукцію, яка для них випускається в Україні вже більше 10 років. Ми перші, хто освоїв випуск макаронів "Здоров'я" з рослинною клітковиною і рослинними добавками. І це не тільки лінійка макаронних виробів. Асортимент досить широкий: борошно цільнозернове, продукти для діабетиків, рослинні харчові добавки. І це не пусті слова! Наша продукція отримала високу оцінку у фахівців НУХТ. І ми не зупиняємося на досягнутому, ми постійно шукаємо шляхи і можливості вдосконалити і збільшити види корисної продукції.

Також ми шукаємо союзників у цій непростій, але благородній справі! Отже, починаємо кампанію під назвою "Відкрий відділ" Здоров'я " у своєму магазині!" На сьогоднішній день компанії «Мак-Вар Екопродукт» формує дилерську мережу по регіонах України для реалізації продуктів здорового харчування, що випускається підприємством. Ніша поки ще не заповнена. Саме Ви можете стати одним з наших партнерів. Для цього Вам потрібно тільки бажання і досвід роботи в оптовій торгівлі, а наявність напрацьованих точок збуту тільки допоможе Вам.

Розкрутити маховик продажів важко лише на початку, потім його потрібно тільки підживлювати, і вже незабаром він працюватиме на Вас! Випередіть своїх конкурентів, зв'язавшись з нами зараз. Ми впевнені, що знаходимось на правильному шляху. Давайте робити Україну здоровішою разом!