Городяни розкусили принадності заміського життя - немає нічого кращого, ніж жити у власному будинку. Спокій і мир, розмірений темп життя ... Але є і в цьому одне неприємне але - рідко де в заміських будинках є центральна каналізація.

Тому рішення проблеми вивозу каналізаційних стоків сяде на вас серйозною проблемою. Якщо тільки ви відразу не скажете цій проблемі тверде «ні» і не купите фекальний насос. І тоді вам навіть не доведеться дізнаватися про те, як викликати бригаду на спеціалізованій для відкачки й вивозу стічних вод машині. І не доведеться щомісяця оплачувати послуги цієї бригади. І переживати з приводу того, а чи не заповнилася до країв каналізаційна яма. Ось так все просто. Раз - і непотрібна проблема відпала сама по собі.

Настав час за допомогою сучасного обладнання забути про цю проблему з поганим запахом раз і назавжди. Фекальний насос - це вірне рішення. Відповідно до того часу, в якому ми живемо. До того ж це недорого, ціна цілком прийнятна для сім'ї середнього достатку, особливо, якщо в цій сім'ї проживає не більше п'яти осіб, тому що на такий котедж не буде потреби ставити потужне обладнання. Тут цілком підійде насос малої потужності.

До речі, сьогодні фекальні насоси дуже популярні. Застосовуються каналізаційні (фекальні) насоси в системах водовідведення для видалення з будівлі забруднень, що утворюються в процесі санітарно-гігієнічних процедур, господарської та виробничої діяльності людини (побутових стічних вод від санвузлів, туалетів, пральних машин та ін.)

Можливо, вам доводилося раніше чути про компанії SFA (Франція)? Компанія SFA стала всесвітньо відомим, навіть провідним виробником фекальних насосів. Саме фірма SFA зробила справжню революцію в області цього обладнання. Вона створила насос-подрібнювач. Цей продукт раніше ще не був відомий нікому. Спільна робота насоса і подрібнювача дозволяють виключити використання зайвих дорогих будівельних матеріалів, виключити зайву роботу будівельників під час облаштування в заміському будинку санвузла. Подрібнювачі популярної французької фірми SFA дають можливість легко в будь-якому місці котеджу створити туалетну кімнату, на будь-якому поверсі будівлі. Сьогодні компанія SFA випускає навіть такі моделі цього пристрою, які здатні в автоматичному режимі рубати тверді елементи стічних вод, після цього відбувається відкачування цих каналізаційних стоків. Відкачування може вироблятися на серйозні відстані - по вертикалі на шість метрів, а по горизонталі на цілу сотню метрів. Погодьтеся, з таким обладнанням затівати будівництво куди приємніше.

Данська компанія Grundfos на сьогоднішній день є одним зі світових лідерів з виробництва насосного обладнання, як для промислових, так і для побутових цілей. Виробничі потужності компанії розміщені в багатьох країнах світу, а репутація компанії, що виробляє надійне, енергозберігаюче та якісне побутове обладнання, дозволила споживачу повністю довіряти насосам марки Grundfos. Малогабаритні заглибні фекальні насоси Grundfos втілюють в собі практично всі функції автономного очисного пристрою. Основним призначенням насоса є відкачування грунтових, стічних і фекальних вод, які не мають можливості йти самопливом.

Один з лідерів виробництва насосів - італійська фірма Speroni. Щоб відкачати стічні води, що містять фекалії і які не відводяться каналізацією, speroni пропонує заглибні фекальні малогабаритні насоси серії Cutty, які призначені як для мобільного експлуатації, так і для роботи в стаціонарних умовах. Ріжучий механізм і багатоканальне робоче колесо дозволяє насосів з цієї серії впоратися з рідинами, в яких міститься велика кількість ниткоподібних волокон великої довжини і тверді частинки великих розмірів.

Особливу групу устаткування складають насоси німецької фірми Wilo - одного з провідних світових виробників цієї продукції. Відмінна особливість продукції німецького виробника - в її підвищеній довговічності та енергоефективності. Є моделі з автоматичною системою управління - вона вимикає насос при зміні ключових показників, необхідних для роботи і включає його знову при досягненні ними оптимальних значень. При цьому досягається економія енергії близько 50% в порівнянні з устаткуванням інших виробників.

Тепер слід дати кілька порад для оптимального вибору фекального насоса. Для початку, перед тим, як зробити покупку, зверніть вашу увагу на те, який об'єм у відвідної труби. Краще не поспішати з вибором і придбати саме той фекальний насос, у якого великий діаметр відвідної труби, він повинен бути не менше десяти сантиметрів. Що стосується насосів вітчизняного виробника, то у тут завжди достатній діаметр труби, а от імпортні виробники випускають насоси з тонкими відвідними трубами. А це надалі може привести до проблем. Правда, якщо в фекального насоса є потужний подрібнювач, то й діаметр відвідної труби не так-то вже і важливий. При бажанні якість очищення стічних вод можна поліпшити, скористайтеся порадою фахівців - створіть систему з перекачування стічних вод відразу з двох або більше резервуарів.

Фекальні насоси - це простий, практичний винахід. Це обладнання допомагає за невеликі гроші раз назавжди позбутися від непотрібної, проблеми, що заважає жити в приватному будинку. Тому, якщо ви хочете побудувати або купити заміський котедж, подумайте відразу і про покупку фекального насоса, так як цей невеликий прилад дуже вже буде корисний у вашому випадку.