Виготовлення пам'ятників з граніту - справа непроста. Тому дуже важливо, щоб його здійснювали професіонали. А саме, досвідчені каменотеси, скульптори, гравери. Це не просто робота, а цілий творчий процес, результатом якого стають справжні витвори мистецтва.

Які особливості має виготовлення пам'ятників з граніту?

Граніт не надто податливий в роботі, тому часом буває складно вирізати з каменю якусь складну форму. Щоб здійснювати обробку граніту на належному рівні, потрібні певні вміння і великий досвід. Хороший майстер здатний виконати роботи будь-якої складності. Йому під силу створення шедеврів з каменю, адже він буквально відчуває його.

Виготовлення пам'ятників з граніту включає кілька етапів. На першому обговорюються ідеї клієнта, його побажання. Дуже важливо, щоб майстер зміг точно представити ідею клієнта і максимально точно її втілити. Від правильного проекту майбутньої меморіальної споруди залежить практично все. Після затвердження за справу беруться майстри з виготовлення пам'ятників: каменотеси, скульптори, полірувальники, гравери. Завдання кожного з них - максимально точно втілити ідею вироби в граніті, передати необхідні емоції і почуття.

Де замовити виготовлення пам'ятників з граніту?

Радимо звернутися до ФОП "Свириденко", фахівці якої створюють не просто пам'ятники, а справжні витвори мистецтва. Майстри підходять до справи творчо і відповідально. Надгробні пам'ятники виготовляються за авторськими проектами, а також по запропонованим зразкам. Здійснювати роботи на найвищому кровне дозволяє високий професіоналізм, креативність, знання світових тенденцій меморіальної архітектори та індивідуальний підхід до замовника.

Яка ціна на виготовлення пам'ятників з граніту?

Ціни на гранітні пам'ятники залежать від багатьох факторів. Зокрема, це якість граніту, яке залежить від методу видобутку, обробка каменю, форма пам'ятника, наявність різних декоративних елементів.

ФОП "Свириденко" допоможе вам підібрати найоптимальніший варіант пам'ятника, враховуючи матеріальне становище. На сайті ви знайдете великий вибір форм пам'ятників, варіантів художнього оформлення. Дізнатися ціни та отримати консультації можна в будь-який зручний час за контактними телефонами.