«Що б таке з'їсти, щоб схуднути?» - цей жарт давно вже ходить в рядах тих, хто періодично опробує на собі різного роду дієти. У багатьох при слові «дієта, дієтичні продукти» відразу падає настрій, пропадає життєвий тонус. Тут, звичайно ж, найважливішу роль відіграє мотивація і позитивний настрій. Ось з приводу останнього і поговоримо. Ми постараємося зробити огляд найбільш корисних і смачних продуктів, за допомогою яких просто неможливо загнати себе у стресовий стан. Тож почнемо.

1. Волоські горіхи. «Як? Це ж мега-калорійно! »- скажете ви. Так, але наявність в них дуже великої кількості жирних кислот Омега-3 (у 30 г волоських горіхів міститься близько 3 г цих найжирніших кислот) робить цей продукт справжнім спалювачем жирів.
2. Імбир. Вже не одне століття корінь імбиру ефективно використовують для поліпшення роботи ШКТ, для профілактики багатьох запальних захворювань. Доведено, що імбир покращує кровообіг і бере участь у прискоренні відновлення м'язової тканини і, що для нас зараз важливо, бере участь у процесі розщеплення жиру в організмі.
3. Вівсянка, сер! Тут все ясно. Це складні вуглеводи, які повільно засвоюються, що допомагає спалювати більше жиру протягом усього дня. Вранці з'їли тарілочку каші - і все, процес зниження ваги запущений. А також можна таким чином завжди тримати під контролем рівень цукру та інсуліну в крові.
4. Авокадо. Не зовсім звичний для нас продукт, але абсолютно унікальний, завдяки вмісту мононенасичених жирів, а також дуже цікавого вуглеводу (манногептулоза), які сприяють швидкому зниженню ваги під час фізичних тренувань. А цей вуглевод ще й гальмує вироблення інсуліну і підсилює засвоєння кальцію. Все це дуже сприяє досягненню бажаної мети.
5. Лосось. Джерело все тих же незамінних жирних кислот Омега-3 (див. пункт 1). Вони надходять в організм у чистому вигляді, що прискорює процес спалювання жиру і сприяє блокуванню накопичення його в організмі.
6. Грейпфрут. Він також знижує рівень інсуліну в крові і перешкоджає накопиченню жиру. Американські вчені проводили дослідження і довели, що, з'їдаючи по полгрейпфрута в день, дотримуючись при цьому стандартних правил правильного харчування, можна скинути до 5 кг за 3 тижні.
7. Мед. В ідеалі їм потрібно повністю замінити цукор, оскільки, маючи дуже низький глікемічний індекс, прискорює розщеплення жирових клітин.
8. Перець чилі. У чистому вигляді, звичайно ж, не рекомендується вживати (якщо в цьому немає гострої необхідності :)), але у поєднанні з кофеїном - дуже навіть ефективний у розрізі нашої теми.
9. Брокколі. Любителям овочів присвячується. Їжте на здоров'я! Тут низький вміст вуглеводів, а відповідно і калорій. Але цей волокнистий овоч дає відчуття ситості, а це головне в нашій нелегкій справі. До того ж, брокколі багатий на фітохімічні сполуки, які сприяють розщепленню жиру.
10. І на десерт - арахісова паста. Тут головна умова - справжня арахісова паста з корисними мононенасиченими жирами, а не з їхніми замінниками. Її треба зовсім небагато, щоб утамувати відчуття голоду і потребу організму в солодкому. Багато недобросовісних виробників для здешевлення виробництва замінюють корисні жири вуглеводами, просто кажучи, цукром. Категорично не можна вживати такий продукт.

СПД Димитров піклується про здоров'я своїх клієнтів і співпрацює тільки з перевіреними виробниками продуктів харчування. Торгова марка «Good Energy» - одна з таких. Горіхова паста з медом, фундука паста з арахісом, арахісова паста з чорним шоколадом і м'ятою, арахісова паста з білим шоколадом, арахісова паста «Класична» - ось ті продукти, які ми із задоволенням презентуємо нашим улюбленим покупцям. Їжте і худніть із задоволенням!