За підсумками експертних оцінок збитки матеріальних цінностей, нанесення недобросовісними споживачами внаслідок розкрадання природних ресурсів, становить близько 5-15% від обороту підприємства. З цієї причини облік і контроль подібних порушень перейшов на державний рівень. Лічильники обліку активно увійшли в наше життя, але пломби старого зразка не можуть виконувати належні функції контролю крадіжок, оскільки давно застаріли і не здатні впоратися з подібним завданням.

Саме тому необхідні сучасні, надійні номерні одноразові запірно-пломбувальні пристрої, виготовлені на високотехнологічному обладнанні. Ті номерні пломби, які з'явилися в нашій країні ще 14-16 років тому не володіють достатньою надійністю. У 2008 році в Києві на засіданні експертної комісії з питань актуальних проблем впровадження та застосування систем опломбування та опечатування в Україні, крім інших, були підняті і питання забезпечення схоронності сигнальних пристроїв. Було прийняте рішення про створення робочої групи, яка б займалася підготовкою стандартів в системі пломбування та опечатування. Таким чином, були введені такі критерії, яким повинні були відповідати всі номерні пломби:
- стійкість і надійність, що не допускає випадкового пошкодження;
- легкість установки;
- наявність специфічних знаків у вигляді нанесеного логотипу та сталого номерного знаку;
- неприпустимість зняття пломби без пошкодження;
- неприпустимість багаторазового використання;
- виключення підробок.

Існує стандарт ISO 17712, якому повинні відповідати дійсно якісні системи пломбування. І таким стандартам найбільш відповідає номерна одноразова двокомпонентна пластикова пломба "Сілтек". Вона розроблена для ефективного використання у сфері енергетики, метрології для обліку споживаної електроенергії, води і газу. Номерна пломба "Сілтек" надійна і стійка до несанкціонованого втручання, має 12 ступенів захисту, а найголовніше - неможливість підробки пломби кустарним методом. Це єдина пломба в Україні, яка має «Спеціальний висновок експертів» МЮУ КНДІСЕ.

Компанія "Янгул" доставляє пломби "Сілтек" оперативно і в точно обумовлений термін. Звернувшись в компанію, можна отримати докладну інформацію за всіма технічними і експлуатаційними характеристикам номерних пломб.