Б/в двигуни для підтримки своєї оптимальної працездатності раз на два роки потребують проведення поточного ремонту. Цей процес передбачає заміну або відновлення окремих частин електродвигуна. Зазвичай ремонтні роботи, які включають в себе очищення, демонтаж, розбирання і дефектацію електродвигуна, заміну подшіпників, ремонт пошкоджених частин обмотки, збірку, фарбування, випробування, проводять в спеціалізованій майстерні.

Обов'язкова умова благополучного результату поточного ремонту - дотримуватися певної технологічної послідовності всього процесу: перегляд документації, визначення напрацювання підшипників електродвигуна, установка наявності дефектів. Далі - призначається відповідальна особа (бригадир), проводиться підготовка необхідних інструментів, матеріалів, пристосувань (підйомних механізмів).

Перед тим, як почати демонтаж, електродвигун відключають від мережі, приймають всі необхідні заходи обережності. Майстер, готуючи машину до ремонту, очищує її від пилу і бруду за допомогою щіток, стисненого повітря від компресору. Потім необхідно відвернути гвинти кріплення кришки коробки виходу, зняти кришку, від'єднати кабель, по якому підводиться живлення. Робити це треба акуратно, щоб не пошкодити його. Важливо не загубити всі дрібні деталі, а скласти їх в окремий ящик.

Коли всі підготовчі роботи проведено, можна приступати до наступного етапу: демонтажу. Важливий елемент - нанесення певних міток, щоб згодом було легше поставити все на своє місце, відцентрувати. Інакше є ризик повторно розбирати електромашину. Далі все має відбуватися в певній послідовності:
1. За допомогою ручних і гідравлічних знімачів - видалення напівмуфти з валу.
2. Зняття кожуху ветилятору і самого вентилятору.
3. Зняття болтів кріплення підшипникових щитів.
4. Зняття заднього підшипникового щита.
5. Демонтаж підшипників.

Після того, як проведена повна розборка, приступають до очищення всіх деталей. Не допускається використання викруток, ножів - всіляких гострих предметів. На цьому етапі визначається несправність вузлів і деталей. Після приведення в порядок і усунення всіх діагностованих несправностей електродвигуна проводиться повна перевірка його дієздатності на холостому ходу. Для того щоб підвищити надійність електродвигуна старої модифікації, рекомендується провести трикратне просочення обмотки статора лаком з добавкою інгібітора, щоб запобігти проникненню вологи.

У будь-якому випадку, яким би не був результат поточного ремонту, ви завжди можете продати б/у електродвигун компанії "Електродвигуни від А до Я", яка купує старе обладнання різних марок і будь-яких оборотів, яке не підлягає відновленню. Приймаються електродвигуни, а також неробочі електрогенератори за найбільш оптимальними цінами не тільки в Харкові, але й на території всієї України.