Існує багато типів рукавів високого тиску і одним з них є маслобензостійкий рукав, котрий використовується для транспортування різних нафтопродуктів. Застосовують у багатьох сферах промисловості. Рукав для нафтопродуктів повинен мати прекрасну опірність до хімічного впливу середовища, витримувати високий тиск рідин і не руйнуватися під впливом хімічного складу різних речовин.

Маслобензостійкі рукави використовуються для видобутку, переробки, транспортування рідких нафтопродуктів, здійснення різних технологічних процесів в лабораторіях, на заправних станціях, гідравлічних системах верстатів. Щоб правильно вибрати рукав для нафтопродуктів, потрібно врахувати такі критерії як стійкість матеріалу до впливу цих самих нафтопродуктів. Крім того, відповідно до вимог електростатичної безпеки, в рукаві повинен бути антистатичний шар гуми і електропровідні жилки.

Рукав для нафтопродуктів, який підкорив ринок

Рукави для нафтопродуктів постійно удосконалюються і в наш час знайти варіант, який повністю задовольняє всі вимоги, не дуже складно. Ну а для тих, хто вибирає краще з кращих, ми радимо потужний рукав для нафтопродуктів (МБС) OILSTAR/SD, який підкорив ринок. Цей рукав використовується для подачі і всмоктування нафтових продуктів і палива з ароматичним складом не більше 50%. Його можна застосовувати для вантажних цистерн, наприклад, бензовозів.

Рукав для нафтопродуктів OILSTAR/SD має внутрішній шар з чорної гладкої гуми NBR. Внутрішній шар виготовлений з гуми SBR / NBR. Конструкція посилена застосуванням синтетичного корду і сталевої спіралі.

Переваги маслобензостійкого рукава OILSTAR/SD:

✔ оптимальне поєднання ціни та якості;
✔ стійкість до стирання, впливу масла, озону і атмосферних чинників;
✔ прекрасні технічні характеристики;
✔ надійність і ефективність в експлуатації, можливість застосування в найважчих умовах роботи;

Рукав для нафтопродуктів Oilstar / SD рекомендований до використання компанією ТУБЕС Інтернешнл, яка є одним з лідерів на ринку гідравліки в Європі. 

Купити рукав для нафтопродуктів, який завоював ринок, за вигідною ціною ви можете вже зараз на сайті компанії ТУБЕС Інтернешнл. А якщо вам потрібна детальна інформація, зв'яжіться з менеджерами фірми за контактними телефонами.