Засновники: Ludwig Krohne і Kristian Rademacher Dubbick
Оборот: € 299 000 000
Штат працівників: 2.227
Власний капітал: 41%
Власник: KROHNE є 100% власністю родини Rademacher-Dubbick
Рік заснування: 1921


Німецька компанія KROHNE виробляє прилади для вимірювання витрат та рівня, які широко використовуються в різноманітних технологічних процесах на багатьох підприємствах у всьому світі. Компанія постійно реалізує у своїх приладах нові технічні рішення і незмінно виходить на ринок з кращою продукцією у своєму секторі. Нові вимірювальні прилади лінійок OPTI задають нові стандарти в уявленнях замовника про якість.

Компанії KROHNE - 90 років, 90 років інновацій в області вимірювальної техніки! Виробництво і продаж вимірювальних приладів фірми KROHNE організовано по всьому світу. Крім Дуйсбурга, де знаходиться головний офіс KROHNE Group, центральне керівництво, а також центр технічної підтримки, виробництво приладів вимірювання витрат та рівня здійснюється по всьому світу.

На момент заснування компанія називалася LUDWIG KROHNE & SOHN і виробляла тільки ротаметри. Сьогодні це одна з провідних фірм, яка виробляє прилади для вимірювання витрати та рівня, які широко використовуються в різноманітних технологічних процесах на багатьох підприємствах у всьому світі.

На чолі компaніі стоять Michael Dubbick і Stephan Neuburger (на фото). Michael Dubbick здійснює керівництво компанією і управління персоналом, Stephan Neuburger - продаж і маркетингову політику. Компанія отримує значний прибуток, що спрямовується на стимулювання корпоративного розвитку і зміцнення економічної незалежності компанії, на благо замовників, працівників і акціонерів.

KROHNE представлена ​​на всіх 5 континентах. В основній компанії KROHNE працюють більше 2000 співробітників по всьому світу, не рахуючи спільних підприємств. За критеріями ціна, якість та обслуговування обладнання фірми і спектр послуг відповідають найвищим вимогам і перевершують всі очікування замовників. Компанія завжди була порядним і надійним діловим партнером.

Всі заводи-виробники фірми KROHNE мають сертифікацію ISO 9001. Задовго до появи стандартів ISO 9000, фірма KROHNE займалася виробництвом обладнання з дотриманням найсуворіших промислових стандартів. Сьогодні кожен завод має всі необхідні сертифікати.

Останні досягнення в області вимірювальної техніки:


1990 Розробка та виробництво мікрохвильових радарних рівнемірів (FMCW) для вимірювання рівня
1994 Розробка першого прямотрубного коріолісового масового витратоміра
1996 Перший електромагнітний витратомір для частково заповнених трубопроводів (TIDALFLUX)
1996 ALTOSONIC V перший в світі ультразвуковий витратомір для комерційного обліку
2000 Введення в експлуатацію одинадцятої калібровочної установки, як і колись найбільшої і найточнішої в світі, на KROHNE Altometer, 43 м. висота, точність більше 0,013%
2002 Нове покоління масових витратомірів з прямою трубою-OPTIMASS
2003 Перший 3-променевий ультразвуковий витратомір для хімічної галузі промисловості-UFM 3030
2004 Нове покоління магнітно-індукційних витратомірів OPTIFLUX з вбудованою діагностикою процесу, точності і стану приладу
2004 Нове покоління рівнемірів OPTIWAVE і OPTIFLEX з новою концепцією управління
2006 Ефективний накладний (затискно)-ультразвуковий витратомір OPTISONIC 6300
2007 OPTISWIRL 4070 перший вихровий витратомір з вбудованою компенсацією за температурою і тиском в 2-дротовому виконанні
2009 З ALTOSONIC V12 вперше пов'язані переваги паралельного розташування шляхів вимірювання в ультразвукових витратомірах

Офіційний представник компанії KROHNE в Україні, КСК Автоматизація, сьогодні представляє номенклатурний ряд вимірювальної техніки KROHNE:
Ротаметри
Витратоміри змінного перерізу для вимірювання витрати рідини, газу і пари
Вихрові витратоміри
Витратоміри для вимірювання витрати газу, пари та рідини
Ультразвукові витратоміри
Вимірювання витрати рідини і газу
Масові витратоміри
Витратоміри для рідин і газів
Електромагнітні витратоміри
Вимірювання витрати електропровідних рідин
Рівнеміри
Сигналізатори рівня, радарні рівнеміри і радарні рівнеміри TDR
Реле протоку
Механічні й електромагнітні реле протоки
Дозуючий контролер у вибухобезпечному виконанні