Енергоефективні лампи поділяються на 2 види: люмінесцентні і світлодіодні (LED-лампи). Фахівці однієї з провідних компаній "Грін Пауер Евроелектрік", яка реалізує продукцію брендів Eurolamp і Euroelectric, інформують, що компактні люмінесцентні лампи з 2015 року виводяться з реалізації і не будуть поставлятися на територію України. Така ситуація пов'язана з декількома причинами. По-перше, спіральні люмінесцентні лампи містять пари ртуті і являють собою чималу загрозу для здоров'я людини. По-друге, вони менш ефективні в порівнянні з LED-лампами.

Так як LED-лампа купується нами на довгий термін, потрібно розібратися, за якими критеріями необхідно оцінювати товар. Фахівці компанії «Грін Пауер Евроелектрік Україна» пропонують Вам звернути увагу на наступні найважливіші аспекти при виборі LED-ламп:

1 аспект: Вибір виробника
Тільки надійні компанії пропонують велику гарантію на свою продукцію. Наприклад, бренд Eurolamp надає гарантію 10 років на світлодіодний чіп всередині лампи. Хорошу репутацію заслужили європейські бренди такі як Eurolamp, Osram, Philips. Але останні два пропонують дуже високу ціну на свої товари.

2 аспект. Вивчення упаковки лампи
Щоб вибрати якісну світлодіодну лампочку, потрібно уважно ознайомитися з маркуванням товару. Є кілька термінів технічних характеристик продукції, в яких бажано розбиратися.

Світловий потік - одна з найважливіших характеристик лампи. Вимірюється в люменах (лм або Lm). Чим більша цифра на упаковці, тим потужніший лампа і тим світліше в приміщенні буде.

Потужність. Чим більша потужність - тим більша витрата електроенергії. Вибираючи лампу, порівнюйте різних виробників і обов'язково зверніть увагу на світловий потік. Часто буває, що лампочка з невеликою потужністю має великий світловий потік і енергоефективність. В такому випадку світлодіодні лампи забезпечать довге світіння. Потужність вимірюється в Ватах (Вт або W).

Колірна температура - найважливіший показник світлодіодних електровиробів.
Вимірюється в кельвінах (К). Саме від цього показника залежить, якого кольору буде світло в приміщенні.

Є кілька різновидів колірної температури:
• Теплий білий (2700-3200 K). Має жовтий відтінок. Така колірна температура підійде для спалень, дитячих кімнат і віталень, так як вважається придатним для розслаблення організму людини.
• Нейтральний білий або денний (3500-4500 K). Такий колір ще називають природним. Підходить для офісних приміщень, в передпокоях.
• Білий або холодний (5000 К). Має блакитний відтінок. Використовується на кухнях, у ванних кімнатах.

3 аспект. Тестування біля прилавка.
Перш ніж купити світлодіодну лампочку, протестуйте її на мерехтіння (пульсацію). Якщо Ви подивитесь на лампочку через камеру свого смартфона і побачите легке мерехтіння або смуги на екрані, такий товар не варто купувати. Мерехтіння лампочок дуже стомлює.

Якщо Вам важко розібратися в усіх технічних характеристиках і показниках світлодіодних лам, звертайтеся до фахівців компанії «Грін Пауер Евроелектрік Україна». Ми реалізуємо продукцію найкращих виробників - Eurolamp і Euroelectric. Наші працівники допоможуть Вам вибрати відповідний товар, проведуть інформативну консультацію і відповіді на всі запитання. Наша компанія працює по всій Україні.